Háromfázisú axiálventilátor hengeres házzal Soler & Palau TCBT/4-450/H
Alumínium rotorral felszerelt axiális hengeres ventilátorok választéka, amelyek minőségi horganyzott acélból készülnek, és kataforensis alapozóval és fekete poliészter festéssel védettek a korrózió ellen.
Minden modell rendelkezik a ventilátoron kívül elhelyezett kábeldobozzal a kábelekhez való könnyű hozzáférés érdekében.
Az egyfázisú vagy háromfázisú modelltől függően 2, 4, 6 vagy 8 pólusú motorokkal rendelkezik.
motorok
Minden motor IP 65(1) védelmi osztályú, F(2) szigetelési osztályú, hővédelemmel(3) van felszerelve. A 2 pólusú motorok és a 4-560, / 4-630, 710 és T / 800 modellek kivételével minden motor autotranszformátor vezérelhető fordulatszámmal rendelkezik.
A háromfázisú motorok fordulatszáma az inverterrel szabályozható.
Étkezési lehetőségek:
Egyfázisú 230 V 50 Hz.
Háromfázisú 230/400 V 50 Hz vagy 400 V 50 Hz.
(1) A 2/315 / H, 2/355 / H, / 4-710 és 800 modellek védelmi osztálya IP 55
(2) -40 °C és 70 °C közötti üzemi hőmérséklet (kivéve a /2-315 / H, / 2-355 / H, / 4-710 és 800 modelleket, amelyek -20 °C-os környezetben való használatra alkalmasak C-tól 40 °C-ig).
(3) Kivéve a 2/315 / H, 2/355 / H és Ø 800 modelleket.




A préselt acélházak és a kábelcsomóval ellátott kábelblokk tartó A rotorok dinamikusan kiegyensúlyozottak,
motor PG-11 cataforensis alapozóval védett az 1940-es szabványnak megfelelően,
és fekete fényezés, amely lehetővé teszi a vibrációmentes működést
poliészter
Alkalmazások az ilyen típusú ventilátorokhoz:





Méretek (mm)




| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | IP65 |
| Légáramlás | 7100 m³/h |
| Súly | 21 kg |
| Szélesség | 180 mm |
| Hangnyomás | 62 dB(A) |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 400 V AC |
| Magatartási megállapodás | 450 mm |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Szellőzés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | csővezeték |
| Alkalmazás | iparilag |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





