elszívó ventilátor fürdőszobához
Soler &; Palau DECOR-100 C

ventilátorok Soler & Palau ebből a tartományból ideálisak kis helyiségek és WC-k szellőztetésére, 100 mm átmérőjű kör alakú csatornákhoz való csatlakozásra szolgálnak, és maximális légáramlásuk 95 < span style="margin : 0px; párnázás: 0px; font-család: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; vonalmagasság: 18px; szín: rgb(56, 54, 60);">m³/h.

Ezeket az eszközöket úgy tervezték, hogy rendkívül alacsony energiafogyasztással működjenek. Vízállóak és akár 40 °C-os hőmérsékleten is működhetnek. A II. osztályú szigetelésbe is besorolják őket, amelyeket speciálisan ütések ellen kezelnek.

Motorok tartománya DECOR-100 csendes rugalmas blokkokra vannak felszerelve, amelyek elnyelik a rezgést. Ily módon mind az elszívó által okozott zajok, mind a szomszédos alkatrészek rezgéséből származó zajok jelentősen csökkennek.

Az IPX4 egy olyan index, amely garantálja a védelmet a vízzel való bőséges fröccsenés körülményei között . A ventilátorok fröccsöntött műanyagból készülnek, egyfázisú 230V 50Hz, B osztályú motorral, termikus túlterhelés elleni védelemmel.

redőny - megakadályozza a levegő bejutását és korlátozza a hőszivárgást, amikor az elszívó nem működik. Akkor nyílik meg, amikor légnyomás.
JELLEMZŐK
C - ez a szimbólum azt jelenti, hogy minden modell automatikus triggerrel van felszerelve
Az ebbe a tartományba tartozó ventilátorok olyan fedéllel vannak felszerelve, amely megakadályozza a levegő bejutását és korlátozza a hőszivárgást, miközben ki vannak kapcsolva. Akkor nyílik meg, amikor a légnyomás működik.
A tok elején van egy vezérlőlámpa is, amely világít, amikor a készülék működni kezd.
Ezek a modellek kellemes és kompakt kialakításúak, és vékony hűtőráccsal rendelkeznek .
DIMENSIONS (mm)

| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Hatalom | 13 W |
| Hosszúság | 158 mm |
| Légáramlás | 95 m³/h |
| Magasság | 158 hmm |
| Súly | 0,44 kg |
| Szélesség | 85 mm |
| Temperatura maxima aer | 40°C |
| Hangnyomás | 40 dB(A) |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Magatartási megállapodás | 100 mm |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Motorvédelem, Szellőztetés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Fal |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Ház anyaga | MŰANYAG |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





