
Nagy kapacitás, energiatakarékosság és a lakóterekkel harmóniában lévő dizájn Emelje szobája értékét a következő szintre.
Egyszerű, lapos kivitel
Az egyenetlen felületeket kisimították, hogy egyszerű dizájnt és lineáris szépséget biztosítsanak, amely harmonizál minden típusú belső térrel


Az új formáció
A választék bővítése érdekében új modelleket vezettek be. A változatos választék lehetővé teszi a legjobb megoldást mind az ügyfelek, mind a helyszínek számára.

Többáramú raklap
Három egyedi alakú lapát szabályozza a légáramlást, és lehetővé teszi, hogy a kényelmet az Ön igényei szerint alakítsa.


Heti időzítő (a piaci igényekre válaszul)
A heti időzítővel a hőmérséklet-beállítások és a be-/kikapcsolás vezérlése egy hét alatt elvégezhető. Naptári naponként legfeljebb nyolc beállítási minta lehetséges.
V Blokkszűrő

A V-blokk vírusellenes hatású szűrője 99%-ban gátolja a vírusok és más káros anyagok, például baktériumok, penészgombák és allergének megtapadását. Két rétegben nem szőtt szövettel van szűrve, és az elektrosztatikus szűrő hatékonyan képes megragadni és eltávolítani az apró részecskéket a helyiség levegőjéből.

Csendes működés
A beltéri egység zajszintje akár 19 dB az MFZ sorozatnál, így nyugodt beltéri környezetet biztosít.
*Csak egy csatlakozás.







| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 12000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 11942 (3071 - 13989) BTU |
| Fűtési kapacitás | 14672 (3753 - 17060) BTU |
| Hűtési kapacitás | 3,5 (0,9 - 4,1) kW |
| Fűtési kapacitás | 4,3 (1,1 - 5,0) kW |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Belső egységkód | MFZ-KT35VG |
| Egységtípus | Konzol |
| Funkciók | Párátlanítás, Fűtés, Hűtés, Szellőztetés |
| Szín | fehér |
| Távoli | Igen |
| Hűtő levegő áramlás | 3,9 / 4,8 / 6,48 / 7,8 / 8,88 m³/perc |
| Fűtési levegő áramlás | 3,48 / 4,02 / 5,58 / 7,32 / 9,72 m³/perc |
| Hűsítő hangerő | 19/24/31/37/41 dB |
| Belső egység hossza | 750 mm |
| Belső hajtásszélesség | 215 mm |
| Belső egység magassága | 600 mm |
| Súly | 14,5 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Zajszint | 19/24/31/37/41 dB |
| Wi-Fi vezérlés | Választható |
| Fedett felület | 25-35 m² |
| Folyékony csatlakozó cső | 6,35 mm (1/4 hüvelyk) |
| Gáz csatlakozó cső | 9,52 mm (3/8 hüvelyk) |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 HÓNAP |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





