
YUKAI
Combină liniștea absolută cu eficiența maximă!


EFICIENȚĂ
SEER 7.0 | SCOP 4.6
CLASA ENERGETICĂ
A++ la frigider | A++ la încălzire
BTU/h
9, 11, 14, 17 & 22.000
De ce să alegi Multisplit Toshiba?
YUKAI este o soluție silențioasă care utilizează noile tehnologii Toshiba Inverter și compresoare cu R32 pentru a oferi performanțe de răcire și încălzire A++, ceea ce duce la adevărate economii de energie și confort pe tot parcursul anului.
Caracteristici
FILTRU ULTRA-PROASĂ
Filtrul Ultra-Fresh captează până la 85% din PM2,5 creând spații de locuit sănătoase acasă.
SISTEM ULTRA-SILENȚIT
Sistem ultra-silencios de până la 19 dB(A) – interior. Funcționare silențioasă până la 42 dB(A) – în aer liber
8°C MOD DE ÎNCĂLZIRE
Buton „8°C” pentru anti-îngheț automat în perioadele de vacanță, când locuința nu este ocupată o perioadă lungă de timp.
GATA WI FI
Puteți opera YUKAI de oriunde și oricând, folosind Wi-Fi-ul reședinței dvs., pentru un confort de neegalat și economii de energie. Această caracteristică necesită un adaptor Wi-Fi (nu este inclus în ambalajul produsului)
HIGH POWER
Putere mare Flux de aer suplimentar pentru a atinge rapid temperatura dorită
FUNCȚIE DE AUTOCURĂȚARE
Funcția de autocurățare la oprire, unitatea pornește automat operațiunea de autocurățare, fanta se deschide ușor. Ventilatorul unității interioare funcționează continuu
NOTĂ
Producătorul își rezervă dreptul de a modifica caracteristicile produselor, elementelor și imaginilor, fără notificare prealabilă.
Informații tehnice
Documente
Poți alege în fiecare cameră, modelul unității interioare pe care îl dorești
Încadrarea sistemului de climatizare în designul casei tale, este sarcina noastră.
| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | TOSHIBA |
| Terméktípus | MULTI SPLIT RENDSZER |
| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 34000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 3,70 - 11,00 kW |
| Fűtési kapacitás | 2,70 - 14,00 kW |
| LÁTNOK | 8.3 |
| CÉLJA | 4.3 |
| Energiaosztályú hűtés | A++ |
| Energiaosztályú fűtés | A+ |
| táplálás | Egyfázisú |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| 1. BELSŐ EGYSÉG | |
| Általános kapacitás | 12000 BTU |
| Funkciók | Öndiagnózis, Párátlanítás, Fűtés, Tisztítás, Hűtés, Szellőztetés |
| Fűtési zajszint | 19/25/32/39 dB |
| Ház mérete | 288 x 770 x 225 mm |
| Hűtési zajszint | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Színes felhasználói felület kamera 1 | FEHÉR |
| Szoba terület 1 | 25-35 m² |
| Szűrő | Antiallergén, antibakteriális, porellenes, dezodor |
| Wi-Fi vezérlése | VÁLASZTHATÓ |
| Belső egység kódja | RAS-B13E2KVG-E |
| 2. BELSŐ EGYSÉG | |
| Általános kapacitás | 12000 BTU |
| Belső egység kódja | RAS-B13E2KVG-E |
| Funkciók | Öndiagnózis, Párátlanítás, Fűtés, Tisztítás, Hűtés, Szellőztetés |
| Fűtési zajszint | 19/25/32/39 dB |
| Ház mérete | 288 x 770 x 225 mm |
| Hűtési zajszint | 19/25/32/39 dB |
| Színes felhasználói felület kamera 2 | FEHÉR |
| Szoba terület 2 | 25-35 m² |
| Szűrő | Antiallergén, antibakteriális, porellenes, dezodor |
| Wi-Fi vezérlése | VÁLASZTHATÓ |
| KÜLSŐ EGYSÉG | |
| Külső meghajtó kódja | RAS-5M34G3AVG-E |
| Kompresszor típusa | Inverter |
| Kompresszor technológia | TwinRotary |
| Hűtőközeg | R-32 |
| Maximális csőhossz | 80 m |
| Maximális szintkülönbség | 15 m |
| Zajszint | 46 dB |
| Külső hajtásszélesség | 320 mm |
| Külső egység magassága | 890 mm |
| Súly | 80 kg |
| 3. BELSŐ EGYSÉG | |
| Általános kapacitás | 12000 BTU |
| Belső egység kódja | RAS-B13E2KVG-E |
| Színes felhasználói felület kamera 3 | FEHÉR |
| Szoba területe 3 | 25-35 m² |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Wi-Fi vezérlés | De n |
| Minimális külső hőmérséklet hűtéssel üzemel | -10°C |
| Maximális külső hőmérséklet hűtés mellett | +46°C |
| Minimális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | -20°C |
| Maximális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | +24°C |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 hónap |
| Kompresszor garancia | 36 hónap |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





