De ce să alegi Multisplit Toshiba?
HAORI
Eleganță dincolo de limite


EFICIENȚĂ
SEER 8.60 | SCOP 5.10
CLASA ENERGETICĂ
Α+++ în racire | Α+++ în incalzire
BTU/h
10, 13 & 16.000
DESIGN MATERIAL TEXTIL
Într-o varietate de culori, pentru fiecare stil de decor
Estetică înaltă și tehnologie japoneză de top împreună. Noul aparat de aer condiționat HAORI are o căptușeală din țesătură într-o varietate de culori, pentru a se potrivi perfect cu celelalte elemente decorative ale spațiului dvs.
Caracteristici
CLASA ENERGETICĂ DE TOP
HAORI se află în clasa energetică A +++ în răcire și încălzire. Aceasta duce la un consum de energie foarte scăzut în toate condițiile de funcționare
IONIZATOR CU PLASMA
Ionizatorul cu plasmă de la Toshiba accelerează captarea eficienta a impurităților din aer prin generarea de Ozon (O3). Când poluanții, cum ar fi bacteriile sau virusurile, iau contact cu Ozonul, în cele din urmă, acestea sunt dezactivate prin oxidare. Ulterior, ozonul revine în esență la oxigen (O2), ceea ce îl face un oxidant foarte ecologic. Rezultatul este un mediu curat, proaspăt și sănătos, bogat în molecule de oxigen, fără mirosuri neplacute
FILTRE ULTRA PURE
Oferă o atmosferă curată, fără praf, mirosuri, microorganisme și particule fine.
- Filtrul Ultra Pureoferă o purificare de până la 94% a PM2.5.
- PM2.5se referă la particulele care provin din poluarea atmosferică care au un diametru mai mic de 2,5 micrometri (μm). Studiile au descoperit o legătură strânsă între expunerea la particule fine și boala pulmonară sau agravarea bolilor cronice.
- Filtrul Toshiba Ultra-Pure captează până la 94% din PM2.5, creând spații de viață sănătoase acasă.
- (1) Departamentul de Microbiologie, Facultatea de Medicină Spitalul Siriraj Universitatea Mahidol, BKK, Thailanda (2) Betagro Science Center Co., Ltd., 900017366 (3) Nantong Deli Purification Equipment Factory Co, Ltd.
MAGIC COIL
Inovatia Toshiba, functia de auto-curățare a bateriei unitatii interne. Magic Coil creează o suprafață alunecoasă pe care praful și murdăria se depune deosebit de dificil. În acest fel, impuritățile sunt evacuate din unitate în timpul perioadei de dezghetare. Aceasta duce la o baterie mereu curată ca nouă, fără umiditate și mucegai. Pe măsură ce bateria se menține curată, eficiența energetică este menținută ridicata și aerul sănătos, inodor, circulă prin unitate.
WI-FI ACTIVATED
Poți folosi HAORI de oriunde și oricând, folosind reteaua Wi-Fi a reședinței tale, pentru un confort și economii de energie fără egal.
HOME AC CONTROL APP
Cu noua aplicație Toshiba Home AC Control, aveți un control complet asupra nivelului de confort dorit. 5 utilizatori au capacitatea de a controla funcționarea a până la 10 unități de pe tabletă sau smartphone într-un mod simplu și rapid. De asemenea, oferă posibilitatea de a controla unitățile pe grup pentru aplicarea rapidă a condițiilor de confort în zonele selectate.
NOTĂ
Producătorul își rezervă dreptul de a modifica caracteristicile produselor, elementelor și imaginilor, fără o notificare prealabilă.
Informații tehnice
Documente
Poți alege în fiecare cameră, modelul unității interioare pe care îl dorești
Încadrarea sistemului de climatizare în designul casei tale, este sarcina noastră.
| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | TOSHIBA |
| Terméktípus | MULTI SPLIT RENDSZER |
| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 26000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 4,10 - 9,00 kW |
| Fűtési kapacitás | 2,00 - 11,20 kW |
| LÁTNOK | 8.6 |
| CÉLJA | 4.5 |
| Energiaosztályú hűtés | A++ |
| Energiaosztályú fűtés | A+ |
| táplálás | Egyfázisú |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| 1. BELSŐ EGYSÉG | |
| Általános kapacitás | 9000 BTU |
| Funkciók | Öndiagnózis, Párátlanítás, Fűtés, Tisztítás, Hűtés, Szellőztetés |
| Fűtési zajszint | 19/25/32/39 dB |
| Ház mérete | 300 x 987 x 210 mm |
| Hűtési zajszint | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Színes felhasználói felület kamera 1 | Fekete, világosszürke |
| Szoba terület 1 | 20-25 m² |
| Szűrő | Antiallergén, antibakteriális, porellenes, dezodor |
| Wi-Fi vezérlése | IGEN |
| Belső egység kódja | RAS-B10N4KVRG-E |
| 2. BELSŐ EGYSÉG | |
| Általános kapacitás | 9000 BTU |
| Belső egység kódja | RAS-B10N4KVRG-E |
| Funkciók | Öndiagnózis, Párátlanítás, Fűtés, Tisztítás, Hűtés, Szellőztetés |
| Fűtési zajszint | 19/25/32/39 dB |
| Ház mérete | 300 x 987 x 210 mm |
| Hűtési zajszint | 19/25/32/39 dB |
| Színes felhasználói felület kamera 2 | Fekete, világosszürke |
| Szoba terület 2 | 20-25 m² |
| Szűrő | Antiallergén, antibakteriális, porellenes, dezodor |
| Wi-Fi vezérlése | IGEN |
| KÜLSŐ EGYSÉG | |
| Külső meghajtó kódja | RAS-3M26G3AVG-E |
| Kompresszor típusa | Inverter |
| Kompresszor technológia | TwinRotary |
| Hűtőközeg | R-32 |
| Maximális csőhossz | 70 m |
| Maximális szintkülönbség | 15 m |
| Zajszint | 46 dB |
| Külső hajtásszélesség | 320 mm |
| Külső egység magassága | 890 mm |
| Súly | 80 kg |
| 3. BELSŐ EGYSÉG | |
| Általános kapacitás | 9000 BTU |
| Belső egység kódja | RAS-B10N4KVRG-E |
| Színes felhasználói felület kamera 3 | Fekete, világosszürke |
| Szoba területe 3 | 20-25 m² |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Wi-Fi vezérlés | De n |
| Minimális külső hőmérséklet hűtéssel üzemel | -10°C |
| Maximális külső hőmérséklet hűtés mellett | +46°C |
| Minimális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | -20°C |
| Maximális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | +24°C |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 hónap |
| Kompresszor garancia | 36 hónap |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria

-90x90.jpg)







