De ce să alegi Multisplit Toshiba?
*unitatile interioare vin standard cu fata interschimbabil gri deschis si negru
HAORI
Eleganță dincolo de limite


EFICIENȚĂ
SEER 8.60 | SCOP 5.10
| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | TOSHIBA |
| Terméktípus | MULTI SPLIT RENDSZER |
| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 26000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 4,10 - 9,00 kW |
| Fűtési kapacitás | 2,00 - 11,20 kW |
| LÁTNOK | 8...6 |
| CÉLJA | 4.5 |
| Energiaosztályú hűtés | A+++ |
| Energiaosztályú fűtés | A++ |
| táplálás | Egyfázisú |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| 1. BELSŐ EGYSÉG | |
| Általános kapacitás | 9000 BTU |
| Funkciók | Öndiagnózis, Párátlanítás, Fűtés, Tisztítás, Hűtés, Szellőztetés |
| Fűtési zajszint | 19/25/32/39 dB |
| Ház mérete | 300 x 987 x 210 mm |
| Hűtési zajszint | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Színes felhasználói felület kamera 1 | Fekete, világosszürke |
| Szoba terület 1 | 20-25 m² |
| Szűrő | Antiallergén, antibakteriális, porellenes, dezodor |
| Wi-Fi vezérlése | IGEN |
| Belső egység kódja | RAS-B10N4KVRG-E |
| 2. BELSŐ EGYSÉG | |
| Általános kapacitás | 9000 BTU |
| Belső egység kódja | RAS-B10N4KVRG-E |
| Funkciók | Öndiagnózis, Párátlanítás, Fűtés, Tisztítás, Hűtés, Szellőztetés |
| Fűtési zajszint | 19/25/32/39 dB |
| Ház mérete | 300 x 987 x 210 mm |
| Hűtési zajszint | 19/25/32/39 dB |
| Színes felhasználói felület kamera 2 | Fekete, világosszürke |
| Szoba terület 2 | 20-25 m² |
| Szűrő | Antiallergén, antibakteriális, porellenes, dezodor |
| Wi-Fi vezérlése | IGEN |
| KÜLSŐ EGYSÉG | |
| Külső meghajtó kódja | RAS-3M26G3AVG-E |
| Kompresszor típusa | Inverter |
| Kompresszor technológia | TwinRotary |
| Hűtőközeg | R-32 |
| Maximális csőhossz | 80 m |
| Maximális szintkülönbség | 15 m |
| Zajszint | 46 dB |
| Külső hajtásszélesség | 320 mm |
| Külső egység magassága | 890 mm |
| Súly | 80 kg |
| 3. BELSŐ EGYSÉG | |
| Általános kapacitás | 12000 BTU |
| Belső egység kódja | RAS-B13N4KVRG-E |
| Színes felhasználói felület kamera 3 | Fekete, világosszürke |
| Szoba területe 3 | 25-35 m² |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Wi-Fi vezérlés | De n |
| Minimális külső hőmérséklet hűtéssel üzemel | -10°C |
| Maximális külső hőmérséklet hűtés mellett | +46°C |
| Minimális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | -20°C |
| Maximális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | +24°C |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 hónap |
| Kompresszor garancia | 36 hónap |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria

-90x90.jpg)







