
Miért válassza a Multisplit Toshibát?
*a beltéri egységek alapfelszereltségként cserélhető világosszürke és fekete felülettel rendelkeznek
BOLDOG
Határokon túli elegancia


HATÉKONYSÁG
SEER 8.60 | CÉL 5.10
ENERGIA OSZTÁLY
Α+++ hűtésben | Α+++ fűtésben
BTU/óra
10, 13 és 16 000
TEXTILANYAG TERVEZÉS
Többféle színben, minden dekor stílushoz
Magas esztétika és csúcs japán technológia együtt. Az új HAORI klíma szövet béléssel rendelkezik, többféle színben, hogy tökéletesen illeszkedjen a helyiség többi díszítő eleméhez.
Jellemzők
Felső ENERGIA OSZTÁLY
A HAORI A+++ energiaosztályú hűtésben és fűtésben. Ez nagyon alacsony energiafogyasztáshoz vezet minden üzemi körülmény között
PLAZMA IONIZÁTOR
A Toshiba plazmaionizálója ózon (O3) előállításával felgyorsítja a szennyeződések hatékony megkötését a levegőből. Amikor szennyező anyagok, például baktériumok vagy vírusok érintkeznek az ózonnal, végül oxidáció hatására deaktiválódnak. Ezt követően az ózon lényegében oxigénné (O2) alakul vissza, így nagyon környezetbarát oxidálószer. Az eredmény tiszta, friss és egészséges környezet, oxigénmolekulákban gazdag, kellemetlen szagok nélkül
ULTRA TISZTA SZŰRŐK
Tiszta légkört biztosít, portól, szagoktól, mikroorganizmusoktól és finom részecskéktől mentes.
- Az Ultra Pure szűrő a PM2.5 94%-os tisztítását biztosítja.
- A PM2,5 a levegőszennyezésből származó részecskékre vonatkozik, amelyek átmérője kisebb, mint 2,5 mikrométer (μm). A tanulmányok szoros kapcsolatot találtak a finom részecskéknek való kitettség és a tüdőbetegség vagy a krónikus betegségek súlyosbodása között.
- A Toshiba Ultra-Pure szűrő a PM2.5 akár 94%-át rögzíti, így egészséges élettereket teremt otthonában.
- (1) Mikrobiológiai osztály, Orvostudományi Kar Siriraj Hospital Mahidol University, BKK, Thaiföld (2) Betagro Science Center Co., Ltd., 900017366 (3) Nantong Deli Purification Equipment Factory Co, Ltd.
MAGIC COIL
A Toshiba innovációja, a belső egység akkumulátorának öntisztító funkciója. A Magic Coil csúszós felületet hoz létre, amelyen a por és a szennyeződés különösen nehezen rakódik le. Ily módon a szennyeződések a leolvasztási időszak alatt kiürülnek az egységből. Ez egy olyan akkumulátort eredményez, amely mindig olyan tiszta, mint az új, nedvességtől és penésztől mentes. Mivel az akkumulátort tisztán tartják, az energiahatékonyság magas szinten marad, és egészséges, szagtalan levegő kering az egységen keresztül.
A WI-FI AKTIVÁLT
A HAORI-t bárhonnan, bármikor használhatja otthona Wi-Fi hálózatának használatával a páratlan kényelem és energiamegtakarítás érdekében.
HOME AC CONTROL APP
Az új Toshiba Home AC Control alkalmazással teljes mértékben irányíthatja a kívánt kényelem szintjét. 5 felhasználó egyszerűen és gyorsan vezérelheti akár 10 egység működését táblagépéről vagy okostelefonjáról. Lehetővé teszi az egységek csoportonkénti vezérlését is a kényelmi feltételek gyors alkalmazásához a kiválasztott területeken.
JEGYZET
A gyártó fenntartja a jogot, hogy előzetes értesítés nélkül megváltoztassa a termék jellemzőit, tételeit és képeit.
Technikai információ
dokumentumokat
Minden helyiségben kiválaszthatja a kívánt beltéri egység modellt
A mi feladatunk a klímarendszer beépítése otthona kialakításába.

| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | TOSHIBA |
| Terméktípus | MULTI SPLIT RENDSZER |
| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 18000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 1,70 - 6,20 kW |
| Fűtési kapacitás | 1,30 - 7,50 kW |
| LÁTNOK | 8.7 |
| CÉLJA | 4.8 |
| Energiaosztályú hűtés | A+++ |
| Energiaosztályú fűtés | A++ |
| táplálás | Egyfázisú |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| 1. BELSŐ EGYSÉG | |
| Általános kapacitás | 12000 BTU |
| Funkciók | Öndiagnózis, Párátlanítás, Fűtés, Tisztítás, Hűtés, Szellőztetés |
| Fűtési zajszint | 19/25/32/39 dB |
| Ház mérete | 300 x 987 x 210 mm |
| Hűtési zajszint | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Színes felhasználói felület kamera 1 | Fekete, világosszürke |
| Szűrő | Antiallergén, antibakteriális, porellenes, dezodor |
| Wi-Fi vezérlése | IGEN |
| Belső egység kódja | RAS-B13N4KVRG-E |
| Lefedett terület | 20-25 m² |
| 2. BELSŐ EGYSÉG | |
| Általános kapacitás | 9000 BTU |
| Belső egység kódja | RAS-B10N4KVRG-E |
| Funkciók | Öndiagnózis, Párátlanítás, Fűtés, Tisztítás, Hűtés, Szellőztetés |
| Fűtési zajszint | 19/25/32/39 dB |
| Ház mérete | 300 x 987 x 210 mm |
| Hűtési zajszint | 19/25/32/39 dB |
| Színes felhasználói felület kamera 2 | Fekete, világosszürke |
| Szűrő | Antiallergén, antibakteriális, porellenes, dezodor |
| Wi-Fi vezérlése | IGEN |
| Lefedett terület | 25-35 m² |
| KÜLSŐ EGYSÉG | |
| Külső meghajtó kódja | RAS-2M18G3AVG-E |
| Kompresszor típusa | Inverter |
| Kompresszor technológia | TwinRotary |
| Hűtőközeg | R-32 |
| Maximális csőhossz | 30 m |
| Maximális szintkülönbség | 10 m |
| Zajszint | 46 dB |
| Külső hajtásszélesség | 300 mm |
| Külső egység magassága | 630 mm |
| Súly | 43 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Wi-Fi vezérlés | De n |
| Minimális külső hőmérséklet hűtéssel üzemel | -10°C |
| Maximális külső hőmérséklet hűtés mellett | +46°C |
| Minimális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | -20°C |
| Maximális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | +24°C |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 hónap |
| Kompresszor garancia | 36 hónap |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria

-90x90.jpg)








