Miért válassza a Daikin SkyAir Alpha sorozatú Bluevolution FCAHG125H-RZAG125NY1 Inverter 42000 BTU klímaberendezést?
Sky Air Alpha sorozat
FCAHG-H / RZAG-NY1

A termék jellemzői
A csomag BYCQ140E díszpanelt és MADOKA távirányítót tartalmaz! Az öntisztító funkcióval rendelkező panel külön vásárolható meg!
- > Kiváló hatásfok: - Energiacímkék A++-ig a hűtés és fűtés terén - A kompresszor jelentős hatékonyságjavulást biztosít
- > A magas COP kazettás egység kiváló teljesítményt és jelentős energiamegtakarítást biztosít
- > Az R-32-t tartalmazó termék kiválasztása 68%-kal csökkenti a környezetterhelést az R-410A-hoz képest, és a magas energiahatékonyságnak köszönhetően közvetlenül az energiafogyasztás csökkenéséhez vezet, miközben kisebb mennyiségű hűtőközeget is használ.
- > Tökéletes egyensúly a hatékonyság és a kényelem között a változó hűtőközeg hőmérsékletnek köszönhetően: kiváló szezonális hatékonyság az év nagy részében és gyors reakciósebesség a legmelegebb napokon.
- > Az R-32 Bluevolution technológiával kombinálva 68%-kal csökkenti a környezetterhelést az R-410A-hoz képest, és magas energiahatékonyságának köszönhetően közvetlenül csökkenti az energiafogyasztást, miközben akár 16 hűtőközeg mennyiséget is magában foglal. % Alsó
- > Alkalmas nagy érzékenységű infrastruktúra-hűtési alkalmazásokhoz
- > Az opcionális öntisztító szűrőpanel magas szintű hatékonyságot és kényelmet tesz lehetővé, valamint csökkenti az üzemeltetési költségeket.
- > Két opcionális intelligens érzékelő javítja az energiahatékonyságot és a kényelmet.
- > A meglévő technológia újrafelhasználása R-22 vagy R-407C esetében
- > A dekorációs panelek legszélesebb választéka: modern fehér (RAL9010) és fekete (RAL9005) és szabványos fehér panelek (RAL9010) szürke vagy teljesen fehér nyílásokkal
- > Az egységes beltéri egység kombinálható az R-32 és R-410A kültéri egységeivel, egyszerűsítve a leltárt
- > Egyedi csappantyúvezérlés: rugalmasan illeszkedik bármely helyiség elrendezéséhez az egység helyének megváltoztatása nélkül!
- > -20 °C-ig garantált a fűtés és hűtés üzemmód
- > A hűtőközeg-hűtéses NYÁK megbízható hűtést garantál, mivel azt nem befolyásolja a környezeti hőmérséklet.
- > A nagyobb rések és az egyedi pásztázási minta javítja a levegőelosztást
- > 5 különböző ventilátorsebesség áll rendelkezésre a maximális kényelem érdekében
- > Maximális csőhossz 85 m
- > Kültéri egységek páros, dupla, hármas, négyes alkalmazásokhoz
- > Opcionális frisslevegő-beszívás
- > Az összekötő csöveken keresztül történő kibocsátás lehetővé teszi a levegő elosztásának optimalizálását szabálytalan alakú helyiségekben vagy levegő bevezetését a kis, szomszédos helyiségekbe
- > A kondenzátum szivattyú alapfelszereltségként 675 mm-es szivattyúzási magassággal növeli a szerelés rugalmasságát és sebességét


inverter
Az inverteres kompresszorok folyamatosan állítják be a kompresszor fordulatszámát az aktuális igényeknek megfelelően. A kevesebb indítás és leállás csökkenti az energiafogyasztást (akár 30%-kal), és stabilabb hőmérsékletet biztosít.

Működés otthonról való távozáskor
Az „Otthonlét” üzemmód az Ön távolléte alatt a megadott komfortszinten tartja a belső hőmérsékletet, így energiát takarít meg

Öntisztító szűrő (opcionális)
A szűrő automatikusan öntisztul naponta egyszer. A karbantartás egyszerűsége optimális energiahatékonyságot és maximális kényelmet jelent anélkül, hogy drága vagy időigényes karbantartásra lenne szükség.

Automatikus kapcsolású hűtés-fűtés
Automatikusan kiválasztja a hűtési vagy fűtési módot a beállított hőmérséklet eléréséhez.

Egyedi szárnyvezérlés
A vezetékes távirányítóval történő egyedi zsaluvezérlés lehetővé teszi az egyes csappantyúk egyedi helyzetének egyszerű beállítását, hogy megfeleljen bármely helyiség konfigurációjának. Opcionális zárókészletek is rendelkezésre állnak.

Hűtési infrastruktúra
Megbízhatóan, hatékonyan és rugalmasan szünteti meg az informatikai berendezések és szerverek által állandóan termelt hőt, így garantálja a maximális üzemidőt, de egyben a legjobb jövedelmezőséget is.

Jelenlét- és padlóérzékelő
A jelenlét-érzékelő elvezeti a levegőt a helyiségben észlelt emberektől, amikor a légsugaras vezérlés funkció be van kapcsolva. A padlóérzékelő érzékeli a padló átlagos hőmérsékletét, és egyenletes hőmérséklet-eloszlást biztosít a mennyezet és a padló között.

Onecta alkalmazás (opcionális)
Irányítsd a beltéri klímát bárhonnan, okostelefonról vagy táblagépről

Csak a ventilátor
Az egység ventilátorként használható, amely hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt.

Csendes
A Daikin beltéri egységek suttogó csendesek. Emellett a kültéri egységek garantáltan nem zavarják a környék nyugalmát.

Megakadályozza a mennyezet szennyeződését
A mennyezeti lerakódásgátló funkció megakadályozza, hogy vízszintes helyzetben túl hosszú ideig kiszoruljon a levegő, hogy megakadályozza a foltok kialakulását a mennyezeten.

Automatikus függőleges söprés
Lehetőség a levegőkifúvás irányának automatikus függőleges mozgásának kiválasztására az egyenletes levegősugár és a helyiségen belüli egyenletes hőmérséklet-eloszlás érdekében.

Ventilátor sebességek (5 sebesség + automatikus)
Lehetővé teszi a megadott számú ventilátorsebesség kiválasztását.

Szárító program
Lehetővé teszi a páratartalom csökkentését a szobahőmérséklet változása nélkül.

Flash Streamer
Az elektronok segítségével a levegőben lévő részecskékkel kémiai reakciókat vált ki, a Flash Streamer elpusztítja az allergéneket, például a virágport és a penészt, és megszünteti a kellemetlen szagokat, így egészségesebb, tisztább levegőt biztosít.

Légszűrő
Eltávolítja a porrészecskéket a levegőből, így biztosítja a folyamatos tiszta levegő utánpótlást.

Heti ütemező (opcionális)
Fűtésre vagy hűtésre bármikor beállítható, naponta vagy hetente.

Infravörös távirányító (opcionális)
Távolról indítja, leállítja és beállítja a klímaberendezést.

Vezetékes távirányító (opcionális)
Elindítja, leállítja és beállítja a klímaberendezést.

Központi vezérlés (opcionális)
Indítsa el, állítsa le és állítsa be több klímaberendezést egy központi pontról.

Automatikus újraindítás
Áramkimaradás után a készülék automatikusan az eredeti beállításokkal indul.

Öndiagnózis
Leegyszerűsíti a karbantartást a rendszerhibák vagy működési rendellenességek jelzésével.

Daikin leeresztő szivattyú készlet (standard)
Megkönnyíti a kondenzvíz elvezetését a beltéri egységből.

Alkalmazások dupla/hármas/négyszeres egységekkel
2, 3 vagy 4 beltéri egység csatlakoztatható egyetlen kültéri egységhez, még akkor is, ha eltérő kapacitással rendelkeznek. Minden beltéri egység ugyanabban a hűtési vagy fűtési módban működik, egyetlen távirányítóról működtetve.
Sky Air Alpha-sorozat - RZAG
Piacvezető technológia kereskedelmi alkalmazásokhoz, még műszaki kamerákhoz is

A termék jellemzői
- > Kiváló hatásfok: - Energiacímkék A++-ig a hűtésben és fűtésben - a kompresszor jelentős hatékonyságjavulást biztosít
- > Az R-32-t tartalmazó termék kiválasztása 68%-kal csökkenti a környezetterhelést az R-410A-hoz képest, és a magas energiahatékonyságnak köszönhetően közvetlenül az energiafogyasztás csökkenéséhez vezet, miközben kisebb mennyiségű hűtőközeget is használ.
- > Tökéletes egyensúly a hatékonyság és a kényelem között a változó hűtőközeg hőmérsékletnek köszönhetően: kiváló szezonális hatékonyság az év nagy részében és gyors reakciósebesség a legmelegebb napokon.
- > Alkalmas nagy érzékenységű infrastruktúra-hűtési alkalmazásokhoz
- > A meglévő technológia újrafelhasználása R-22 vagy R-407C esetében
- > -20 °C-ig garantált a fűtés és hűtés üzemmód
- > A hűtőközeg-hűtéses NYÁK megbízható hűtést garantál, mivel azt nem befolyásolja a környezeti hőmérséklet.
- > Maximális csőhossz 85 m
- > Kültéri egységek páros, dupla, hármas, négyes alkalmazásokhoz

inverter
Az inverteres kompresszorok folyamatosan állítják be a kompresszor fordulatszámát az aktuális igényeknek megfelelően. A kevesebb indítás és leállás csökkenti az energiafogyasztást (akár 30%-kal), és stabilabb hőmérsékletet biztosít.

Automatikus kapcsolású hűtés-fűtés
Automatikusan kiválasztja a hűtési vagy fűtési módot a beállított hőmérséklet eléréséhez.

Hűtési infrastruktúra
Megbízhatóan, hatékonyan és rugalmasan szünteti meg az informatikai berendezések és szerverek által állandóan termelt hőt, így garantálja a maximális üzemidőt, de egyben a legjobb jövedelmezőséget is.

| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 42000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 41285 BTU |
| Fűtési kapacitás | 46062 BTU |
| Hűtési kapacitás | 12,1 kW |
| Fűtési kapacitás | 13,5 kW |
| BECSÜLET | 3.33 |
| LÁTNOK | 7.8 |
| ZSARU | 5.68 |
| CÉLJA | 4.44 |
| Energiaosztályú hűtés | A++ |
| Energiaosztályú fűtés | A+ |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Belső egységkód | FCAHG125H |
| Egységtípus | Doboz |
| Funkciók | Öndiagnózis, Párátlanítás, Fűtés, Hűtés, Szellőztetés |
| Szín | fehér |
| Távoli | IGEN |
| Szűrő | Por |
| Hűtő levegő áramlás | 21,2 / 27,3 / 34,4 m³/perc |
| Fűtési levegő áramlás | 19,7 / 25,5 / 32,1 m³/perc |
| Hűtési zajszint | 27/35 dB |
| Szerelési felület | Álmennyezet |
| Belső egység hossza | 840 mm |
| Belső hajtásszélesség | 840 mm |
| Belső egység magassága | 204 mm |
| Súly | 19 kg |
| KÜLSŐ EGYSÉG | |
| Külső meghajtó kódja | RZAG125NY1 U |
| Kompresszor típusa | Inverter |
| Kompresszor technológia | Hinta |
| Hűtőközeg | R-32 |
| Maximális csőhossz | 80 m |
| Maximális szintkülönbség | 30 m |
| Külső meghajtó hossza | 940 mm |
| Külső hajtásszélesség | 320 mm |
| Külső egység magassága | 1430 mm |
| Súly | 92 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Fedett felület | 100-125 m² |
| Minimális külső hőmérséklet hűtéssel üzemel | -20°C |
| Maximális külső hőmérséklet hűtés mellett | +52°C |
| Minimális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | -20°C |
| Maximális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | +24°C |
| Folyékony csatlakozó cső | 9,52 mm (3/8") |
| Gáz csatlakozó cső | 15,88 mm (5/8 hüvelyk) |
| Kondenzvíz csatlakozó cső | 32 mm |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 HÓNAP |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria











