Háromfázisú axiális fali ventilátor Soler & Palau HCFT/4-500/H
Kis profilú axiális ventilátorok választéka műanyag rotorral (250-630) vagy alumínium lapátokkal
és műanyag pengék (710-1000). Modelltől függően egyfázisú vagy három háromfázisú, 2, 4, 6 vagy 8 pólusú motorral kapható.
motorok
Minden motor IP65 (1), F (2) szigetelési osztályú,
hővédelemmel (3) van ellátva.
Minden motor automatikus transzformátorral szabályozható fordulatszámmal rendelkezik, kivéve a 2 pólusú és / 4-630, 710, T / 800,
T / 900 és T / 1000.
A háromfázisú modellek az inverterrel vezérelhetők.
Elektromos fogyóeszközök:
Egyfázisú 230V-50Hz. (A kondenzátor a kábel csatlakozódobozában található).
Három fázis 230 / 400 V-50 Hz vagy 400 V 50 Hz
(1) A 2 pólusú motor és a 800-as, 900-as és 1000-es modellek IP55-ös védelemmel rendelkeznek.
(2) -40 °C és 70 °C közötti üzemi hőmérséklet. kivéve a 800-1000 modelleket, amelyek -20 °C és 40 °C közötti környezetben használhatók.
(3) A 800-1000 modellek kivételével.





Kompakt kialakítás: | Szerelőlap, | Csatlakozó sorkapocs | A légcsavarok kiegyensúlyozottak
a motor és a motor és az ujjvédelem kombinációja PG11 dinamikus kábeldobozsal összhangban
a propellerek alapja ISO 1940 fekete festéssel, amely lehetővé teszi
poliészterből készült, rezgésmentes működés
Alkalmazások az ilyen típusú ventilátorokhoz:









| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | IP65 |
| Hatalom | 660 W |
| Hosszúság | 630 mm |
| Légáramlás | 9200 m³/h |
| Magasság | 630 mm |
| Súly | 16 kg |
| Szélesség | 275 mm |
| Hangnyomás | 68 dB(A) |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 400 V AC |
| Magatartási megállapodás | 500 mm |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Szellőzés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Fal |
| Alkalmazás | iparilag |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





