Axiál fali ventilátor Soler & Palau HCBB/6-400/H
Alumínium rotorral felszerelt kis profilú axiális ventilátorok választéka. Típustól függően egyfázisú vagy háromfázisú motorral kapható, 2, 4, 6 vagy 8 pólusú.
motorok
Minden motor IP65 (1), F szigetelési osztályú (2), hővédelemmel (3) van felszerelve.
A 4-630, B/710, T/4-710, T/800, T/900 és T/1000 kivételével minden motor automatikus transzformátorral vezérelhető.
Elektromos fogyóeszközök:
Egyfázisú 230V-50Hz. (A kondenzátor a kábel csatlakozódobozában található).
Három fázis 230 / 400 V-50 Hz vagy 400 V 50 Hz
(1) A 2/315 / H, 2/355 / H és 800, 900 és 1000 modellek IP55 osztályúak.
(2) üzemi hőmérséklet -40 ° C és 70 ° C között (kivéve a 2-315 / H, / 2-355 / H, 800, 900 és 1000 modelleket - alkalmas -20 ° C és 40 ° C közötti környezetben történő használatra C).
(3) Kivéve a 2/315 / H, 2/355 / H és Ø 8-100 modelleket.





Kompakt kialakítás: | Szerelőlap, | Csatlakozó sorkapocs | A légcsavarok kiegyensúlyozottak
a motor és a motor és az ujjvédelem kombinációja PG11 dinamikus kábeldobozsal összhangban
a propellerek alapja ISO 1940 fekete festéssel, amely lehetővé teszi
poliészterből készült. Rezgésmentes működésből származó csavarok
rozsdamentes acél
Alkalmazások az ilyen típusú ventilátorokhoz:










| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | IP65 |
| Hatalom | 110 W |
| Hosszúság | 500 mm |
| Légáramlás | 3400 m³/h |
| Magasság | 500 mm |
| Súly | 9 kg |
| Szélesség | 194 mm |
| Szín | Fekete |
| Hangnyomás | 52 dB(A) |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Magatartási megállapodás | 250 mm |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Szellőzés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Fal |
| Alkalmazás | iparilag |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





