Elszívó ventilátor a fürdőszobába
Soler & Palau Silent 300 CHZ Design 3C

Az ebből a sorozatból származó Soler & Palau ventilátorok ideálisak kis helyiségek és szaniter helyiségek szellőztetésére, 150-160 mm átmérőjű és 250 légáramlási sebességű kör alakú csatornákhoz való csatlakoztatásra szolgálnak. m³/h.

Ezeket a berendezéseket úgy tervezték, hogy rendkívül alacsony energiafogyasztás mellett működjenek. Ellenállnak a víz hatásának, és akár 40°C-os hőmérsékleten is működnek. Ezenkívül a II. osztályú szigeteléshez tartoznak, mivel speciálisan ütésekkel szemben vannak kezelve .

A SILENT 300 CHZ Design 3C sorozat motorjai csendes, rugalmas blokkokra vannak felszerelve, amelyek elnyelik a rezgéseket. Ily módon mind az elszívó által keltett, mind a szomszédos alkatrészek rezgéséből származó zajok jelentősen csökkennek.

Az IP45 egy védelmi index, amely osztályozza a tömítettségi fokot a különböző tokokhoz, eszközökhöz és készülékekhez. A Soler & Palau ventilátorok műanyagból készülnek, és csuklós házzal vannak felszerelve, amely védi a por beszivárgását és a víz fröccsenését.
JELLEMZŐK
C - Minden modell kioldóval van felszerelve
Z - Minden motor golyóscsapággyal van felszerelve, ami hosszú élettartamot garantál

Redőny - megakadályozza a levegő bejutását és korlátozza a hőszivárgást, amikor az elszívó nem működik. Kinyílik, ha a légnyomás hat .
Csend - a motor egy rugalmas blokkra van felszerelve, amely csökkenti a rezgéseket és a zajokat.
Díszek 4 választható színben - az ebbe a sorozatba tartozó ventilátorok egy-egy vékony műanyag rúddal díszíthetők, 4 színben - kék, piros, zöld vagy sárga - a szoba kialakításától függően.
MÉRETEK (mm)

| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Hatalom | 26 W |
| Hosszúság | 247 mm |
| Légáramlás | 250 m³/h |
| Magasság | 247 mm |
| Súly | 1,5 kg |
| Szélesség | 179 mm |
| Temperatura maxima aer | 40°C |
| Hangnyomás | 38dB(A) |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Magatartási megállapodás | 150 mm |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Motorvédelem, Páratartalom érzékelő, Időzítő, Szellőztetés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Fal, álmennyezet |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Ház anyaga | MŰANYAG |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





