elszívó ventilátor fürdőszobához
Soler & Palau Silent 100 CZ

="margó: 0px; párnázás: 0px; szín: rgb(10, 51, 112); betűméret: 14px; vonalmagasság: 18px;">Soler & Palau ebből a tartományból ideálisak kis helyiségek és WC-k szellőztetésére, 100 mm átmérőjű kör alakú csatornákhoz való csatlakozásra tervezték és 95 ="margó: 0px; párnázás: 0px; betűméret: 14px; vonalmagasság: 18px; szín: RGB (56, 54, 60);"> m³/h.

Ezeket az eszközöket úgy tervezték, hogy rendkívül alacsony energiafogyasztással működjenek. Vízállóak és akár 40 °C-os hőmérsékleten is működhetnek. II. osztályú szigetelésbe is besorolják őket, speciális ütések elleni kezelésben.

Range motorok SILENT 100 CZ csendes rugalmas blokkokra vannak felszerelve, amelyek elnyelik a rezgést. Ily módon mind az elszívó által okozott zajok, mind a szomszédos alkatrészek rezgéséből származó zajok jelentősen csökkennek.

Az IP45 egy védelmi besorolás, amely osztályozza a különböző esetek, eszközök és készülékek tömítettségének mértékét. A ventilátorok Soler & Palau műanyagból készülnek, és közös burkolattal vannak ellátva, amely véd a por beszivárgásától és a fröccsenő víztől.
JELLEMZŐK
C - Minden modell fel van szerelve trigger
Z - Minden motor golyóscsapágyakkal van felszerelve, ami garantálja a hosszú élettartamot

redőny - megakadályozza a levegő bejutását és korlátozza a hőszivárgást, amikor az elszívó nem működik. Akkor nyílik meg, amikor légnyomás.
Csendesség - a motor egy rugalmas blokkra van szerelve, amelynek tulajdonsága a rezgések és zajok csillapítása.
DIMENSIONS (mm)

| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Hatalom | 8 W |
| Hosszúság | 158 mm |
| Légáramlás | 95 m³/h |
| Magasság | 158 hmm |
| Súly | 0,58 kg |
| Szélesség | 109,3 mm |
| Temperatura maxima aer | 40°C |
| Hangnyomás | 26,5 dB(A) |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Magatartási megállapodás | 100 mm |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Motorvédelem, Szellőztetés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Fal |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Ház anyaga | MŰANYAG |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





