elszívó ventilátor fürdőszobához
Soler & Palau EDM-80N<

ventilátorok Soler & Palau ebből a tartományból ideálisak kis helyiségek és WC-k szellőztetésére, 100 mm átmérőjű kör alakú csatornákhoz való csatlakozásra szolgálnak, és maximális légáramlásuk 80 < span style="margin : 0px; párnázás: 0px; font-család: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; vonalmagasság: 18px; szín: rgb(56, 54, 60);">m³/h.

Ezeket az eszközöket úgy tervezték, hogy rendkívül alacsony energiafogyasztással működjenek. Vízállóak és akár 40 °C-os hőmérsékleten is működhetnek. A II. osztályú szigetelésbe is besorolják őket, amelyeket speciálisan ütések ellen kezelnek.

motorok tartománya EDM-80N csendes rugalmas blokkokra vannak felszerelve, amelyek elnyelik a rezgést. Ily módon mind az elszívó által okozott zajok, mind a szomszédos alkatrészek rezgéséből származó zajok jelentősen csökkennek.

Az IP44 egy védelmi besorolás, amely osztályozza a különböző esetek, eszközök és készülékek tömítettségi fokát. A ventilátorok fröccsöntött műanyagból készülnek, egyfázisú 230V 50Hz, B osztályú motorral, termikus túlterhelés elleni védelemmel.
JELLEMZŐK
Az ebbe a tartományba tartozó ventilátorok olyan fedéllel vannak felszerelve, amely megakadályozza a levegő bejutását és korlátozza a hőszivárgást, amikor ki vannak kapcsolva. Akkor nyílik meg, amikor a légnyomás működik.
MÉRETEK (mm)

| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Hatalom | 9W |
| Hosszúság | 121,5 mm |
| Légáramlás | 80 m³/h |
| Magasság | 121,5 mm |
| Súly | 0,4 kg |
| Szélesség | 94 mm |
| Temperatura maxima aer | 40°C |
| Hangnyomás | 33 dB(A) |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Magatartási megállapodás | 100 mm |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Fal |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Ház anyaga | MŰANYAG |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





