Légcsatorna típusú belső klímaberendezés
Daikin Bluevolution FDXM60F9 21000 BTU 
MIÉRT VÁLASSZON FDXM-et?
Helytakarékos
A Daikin FDXM modelljeit az jellemzi, hogy az egység a mennyezetben van elrejtve, így a felhasználó élvezheti a helytakarékosságot és a különleges csendet működés közben.
Tiszta és egészséges levegő
Az FDXM termékcsalád termékei öntisztító szűrővel , valamint légszűrővel vannak felszerelve, amely eltávolítja a porszemcséket a belső környezetből .
Magas energiahatékonyság
A készülék gazdaságos működésű, mind az egyenáramú ventilátormotornak, mind a megújuló energiát felhasználó Inverter technológiának köszönhetően.
TOP TECHNOLÓGIA AZ OPTIMÁLIS KÉNYELMÉRT
Technikai terek hűtésére ajánlott - Daikin FDXM alkalmas műszaki terek hűtésére is, például szerverszobák, távközlési szekrények vagy elektromos panelek vagy elosztó táblák helyiségei.
A multi-split alkalmazás - egyetlen kültéri egység használatával 2, 3, 4 vagy 5 helyiség klimatizálását teszi lehetővé, a Super-Multi-Plus rendszer segítségével pedig a kiszolgált beltéri egységek száma elérheti a 9-et .
Kompakt méretek - az egység mindössze 240 mm magas mennyezeti résbe szerelhető, így láthatatlanná válik, kivéve az abszorpciós és nyomórácsokat .
Elegancia és robusztusság - a kültéri egységek egyszerűen felszerelhetők a tetőre, a teraszra vagy a külső falra.
FRISS ÉS TISZTA LEVEGŐ
A beltéri levegő minőségét a légszűrő biztosítja, amely eltávolítja a belső környezetből a porszemcséket.
A szűrő automatikusan megtisztul a szennyeződésektől, ez a funkció szükségtelenné teszi a karbantartást.
MINDIG IRÁNYÍTÁSBAN

Daikin Online vezérlő
Egyszerűen és gyorsan csatlakoztassa az egységet Wi-Fi-hez, és töltse le a Daikin Online Controller alkalmazást, amellyel módosíthatja a légkondicionáló beállításait, óránkénti időközönként programozhatja a hőmérsékletet és ellenőrizheti az energiafogyasztást, bárhol is van.
Ez a funkció nem kötelező, és térítés ellenében megvásárolható.
Az alkalmazást az App Store vagy a Google Play áruházból töltheti le, a következő hivatkozások egyikén:
MAGAS ENERGIAHATÉKONYSÁG ÉS CSÖKKENTETT KÖRNYEZETI HATÁS
Elektromos fogyasztása jelentősen csökken azInverter technológiának köszönhetően , amely egy komplex kompresszorban valósul meg, amely a szobahőmérséklethez igazítja a működési sebességét, elkerülve a túláramot fogyasztó leállásokat és indításokat.
Az FDXM a Bluevolution termékcsalád része, amelyet az R-32 hűtőközeg használata jellemez, amely 68%-kal csökkenti a globális felmelegedést (GWP) és javítja a készülék energiateljesítményét.
Az FDXM beltéri egységek R32 és R410A ágensekkel is működhetnek.
Öntisztító szűrő - a szűrő automatikusan megtisztítja magát, így nincs szükség drága és időigényes karbantartásra
"Többzónás" funkció (opcionális) - akár 6 egyéni klímazónát tesz lehetővé egyetlen beltéri egységgel
Multi-split alkalmazások – akár 5 beltéri egység is csatlakoztatható egyetlen kültéri egységhez, még akkor is, ha eltérő kapacitással rendelkeznek / minden beltéri egység külön-külön üzemeltethető ugyanabban a fűtési vagy hűtési módban
Légszűrő - eltávolítja a porrészecskéket a beltéri levegőből
Ventilátor sebesség fokozatok (3 fokozat) - lehetővé teszi a kívánt sebesség kiválasztását
Szárítási program – lehetővé teszi a páratartalom csökkentését a szobahőmérséklet változása nélkül
Csak ventilátor - az egység ventilátorként használható, amely hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt
A kültéri egység csendes működése – a távirányítón lévő "Silent" gomb 3 dB(A)-el csökkenti a kültéri egység működése közben fellépő zajt.
24 órás időzítő - beállítható, hogy egy 24 órás perióduson belül bármikor elinduljon
Heti ütemező – beállítható úgy, hogy a fűtést vagy hűtést bármikor, naponta vagy hetente aktiválja
Infravörös távirányító (opcionális) - elindítja, leállítja és távolról állítja be a légkondicionálót
Online vezérlő az alkalmazáson keresztül (opcionális) - az online vezérlési lehetőséggel ellátott egységek bárhonnan, bármikor, egyszerűen mobiltelefonról vagy táblagépről kezelhetők / ehhez egy opcionális kiegészítő szükséges, amelyet meg kell vásárolni és egy helyi elérhető hálózat az egység csatlakoztatásához
Modbus KNX Dlll-net (opcionális) - a mobileszközről történő közvetlen vezérlésen túlmenően ez az eszköz rendelkezik az intelligens otthonok vagy épületek automatizálási rendszereihez való csatlakozás lehetőségével, a Modbus vagy KNX kommunikációs protokollok használatával vagy a Daikin központi vezérlésével egység (csatlakozás lehetséges BACneten vagy LON-on, Daikin Dlll-Neten keresztül)
Inverter funkció - az ezzel a funkcióval rendelkező kompresszorok az üzemi paraméterek értékéhez igazítják sebességüket és teljesítményüket, akár 30%-os energiamegtakarítást biztosítva
Automatikus újraindítás - feszültségesés után az egység automatikusan elindul az eredeti beállításokkal
Öndiagnózis – leegyszerűsíti a karbantartást, jelzi a rendszerhibákat vagy a működési rendellenességeket
| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Daikin |
| Terméktípus | Többszörös felosztás |
| JELLEMZŐK | |
| Fűtési áram intenzitása | 15 A |
| Hűtési áram intenzitása | 15 A |
| Általános kapacitás | 21000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 20472 (5800 - 22178) BTU |
| Fűtési kapacitás | 23884 (5800 - 27297) BTU |
| Hűtési kapacitás | 6,0 (1,7 - 6,5) kW |
| Fűtési kapacitás | 7,0 (1,7 - 8,0) kW |
| LÁTNOK | 5.51 |
| CÉLJA | 3.80 |
| Energiaosztályú hűtés | A |
| Éves hűtési áramfogyasztás | 381 kW/h |
| Éves fűtési áramfogyasztás | 1693 kW/h |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Belső egységkód | FDXM60F9 |
| Egységtípus | Csatorna |
| Funkciók | Párátlanítás, fűtés, tisztítás, hűtés, szellőztetés |
| Távoli | Igen |
| Szűrő | Antiallergén, antibakteriális, porellenes, dezodor |
| Hűtő levegő áramlás | 13,5 / 16,0 m³/perc |
| Fűtési levegő áramlás | 13,5 / 16,0 m³/perc |
| Hűtési zajszint | 30/38 dB |
| Fűtési zajszint | 30/38 dB |
| Hűsítő hangerő | 56 dB |
| Hangteljesítményű fűtés | 56 dB |
| Szerelési felület | Álmennyezet |
| Belső egység hossza | 1150 mm |
| Belső hajtásszélesség | 620 mm |
| Belső egység magassága | 200 mm |
| Súly | 30 kg |
| KÜLSŐ EGYSÉG | |
| Hűtőközeg | R-32 |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Fedett felület | 50-60 m² |
| Minimális külső hőmérséklet hűtéssel üzemel | -10°C |
| Maximális külső hőmérséklet hűtés mellett | +46°C |
| Minimális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | -15°C |
| Maximális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | +18°C |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 hónap |
| Kompresszor garancia | 36 hónap |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria










