
Nagy kapacitás, energiatakarékosság és a lakóterekkel összhangban lévő dizájn Emelje szobája értékét a következő szintre.
Egyszerű, lapos kivitel
Az egyenetlen felületeket kisimították, hogy egyszerű dizájnt és lineáris szépséget biztosítsanak, amely harmonizál minden típusú belső térrel


Az új formáció
A választék bővítése érdekében új modelleket vezettek be. A változatos választék lehetővé teszi a legjobb megoldást mind az ügyfelek, mind a helyszínek számára.

Multi-flow paletta
A három egyedi alakú lapát szabályozza a légáramlást, és lehetővé teszi a kényelmet, hogy az Ön igényei szerint testreszabhassa.


Heti időzítő (a piaci igényekre válaszul)
A heti időzítővel a hőmérséklet-beállítások és a be-/kikapcsolás vezérlése egy hét alatt elvégezhető. Naptári naponként legfeljebb nyolc beállítási minta lehetséges.
V Blokkszűrő

Az antivirális hatású V blokk szűrő 99%-ban gátolja a vírusok és más káros anyagok, mint a baktériumok, penészgombák és allergének megtapadását. Két rétegben nem szőtt szövettel van szűrve, és az elektrosztatikus szűrő hatékonyan képes megragadni és eltávolítani a helyiség levegőjéből az apró részecskéket.

Csendes működés
A beltéri egység zajszintje akár 19 dB az MFZ sorozatnál, így nyugodt beltéri környezetet biztosít.
*Csak egy csatlakozás.







| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 21000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 19060 (4094 - 19107) BTU |
| Fűtési kapacitás | 20472 (5118 - 24566) BTU |
| Hűtési kapacitás | 6,0 (1,2 - 6,6) kW |
| Fűtési kapacitás | 6,0 (1,5 - 7,2) kW |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Belső egységkód | MFZ-KT60VG |
| Egységtípus | Konzol |
| Funkciók | Párátlanítás, Fűtés, Hűtés, Szellőztetés |
| Szín | fehér |
| Távoli | Igen |
| Hűtő levegő áramlás | 5,58 / 6,72 / 8,58 / 10,38 / 12,3 m³/perc |
| Fűtési levegő áramlás | 6,00 / 7,68 / 9,42 / 11,58 / 13,98 m³/perc |
| Hűsítő hangerő | 28/32/37/42/48 dB |
| Belső egység hossza | 750 mm |
| Belső hajtásszélesség | 215 mm |
| Belső egység magassága | 600 mm |
| Súly | 14,5 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Wi-Fi vezérlés | Választható |
| Fedett felület | 50-60 m² |
| Folyékony csatlakozó cső | 6,35 mm (1/4 hüvelyk) |
| Gáz csatlakozó cső | 12,7 mm (1/2") |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 HÓNAP |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





