Mitsubishi hővisszanyerés Elektromos GUF-50RD4

Az új GUF egységek egy beltéri Lossnay és City Multi egység egyesítésének eredményei.

Lossnay technology
A Lossnay teljes hővisszanyerő keresztirányú áramlási lemez típusú, és speciálisan kezelt papírcserélő membránokkal van felszerelve. Ennek a speciális papírnak a kivételes hőcserélő és nedvességáteresztő tulajdonságai garantálják mind a hő, mind a látens hő maximális cseréjét a visszanyerő elemen keresztül keringő két légáram között. Az eredmény egy olyan szellőztető rendszer, amely tagadhatatlanul kivételes tulajdonságokkal rendelkezik a környezet, a kényelem és az egészség biztosításában, és lehetővé teszi az üzemeltetési költségek jelentős megtakarítását. Lehetetlen keverni a friss levegőt kívülről és a kipufogó levegőt a környezetből. A már mikroszkopikus membránlyukak méretét tovább csökkentették, hogy csökkentsék a vízben oldott gázok, például ammónia és hidrogén áthaladásának lehetőségét. A hő- és nedvességcsere hatékonyságának növelése érdekében a membránépítéshez használt papír kezelése is javult. Ezek a fejlesztések nagyobb nedvességáteresztő képességet és nagyobb vízhatlanságot tettek lehetővé a káros gázokkal szemben, ami összességében nagyobb visszanyerési hatékonyságot és nagyobb védőhatást biztosít e gázok áthaladása ellen.

Hőcserélő
A közvetlenül a készülékbe épített bővítőakkumulátor jelenléte lehetővé teszi a rendszer hőterhelésének körülbelül 25% -ának GUF kezelését. Ez azt jelenti, hogy megtarthatja a környezetbe telepített terminálegységek méretét. Továbbá, mivel a GUF semlegesíti a szellőzés teljes hőterhelését, el lehet különíteni annak kezelését a környezeti terheléskezeléstől, a rendszerek könnyű tervezésének előnyére. Ezenkívül a párásítón áthaladó kezelt levegő felmelegszik és növeli a párásítás hatékonyságát.
Maximum comfort
A beltéri környezet megfelelő páratartalmának garantálásával megteremti a maximális kényelem jellemzőit, és megakadályozza a kellemetlen betegségeket, például a száraz szem és a torok okozta betegségeket, amelyek általában akkor fordulnak elő, ha nincs elegendő nedvesség a környezetben. A párolgási felület körülbelül 8,5-szer nagyobb, mint az azonos méretű természetes párologtató párásítóké, míg a teljesítmény hatszor nagyobb.

Párásítás
Különösen érdekes az innovatív párásító rendszer áteresztő fóliával, amely természetes párolgási folyamaton keresztül működik. A nedvesség levegőből történő felszabadításának hatékonyságát jelentősen megnövelte a felhasznált anyag szilárdságának csökkentése. A háromrétegű fólia használata csak nedvességátadást tett lehetővé, anélkül, hogy vízkőport szórt volna, mint néhány hagyományos párásító esetében. A környezet megfelelő páratartalmának biztosítása megteremti a maximális kényelem jellemzőit, elkerülve a kellemetlen betegségek terjedését, mint például a száraz szem és a torok, amelyek általában akkor fordulnak elő, ha a környezetben nincs elegendő nedvesség. A párolgási felület körülbelül 8,5-szer nagyobb, mint egy azonos méretű természetes párologtatóé, míg a teljesítmény hatszor nagyobb. Megjegyzés: Ha az összes maradék sótartalom nagyobb, mint 100 mg/l, használjon ioncserélőt.
Megnövelt nedvességhozam
A készülék belsejében lévő levegő pályáinak optimalizálása és az alkalmazott vízbefecskendezési technikák lehetővé tették a párásítási folyamat hatékonyságának jelentős növelését. A rendszer szabályozza az eltávolítandó állott levegő nedvességtartalmát is, garantálva a külső környezet jellemzőit jobban védő működést. Ez az oldat kiküszöböli a szennyeződések, például a meszes és kovasavas porok diffúzióját a környezetbe. Ez tisztább és kevésbé poros levegőt vezet be a környező levegőbe.

hűtés Free Automatic
Amikor a légkondicionáló rendszer hűtésben működik, és a külső hőmérséklet alacsonyabb, mint a szobahőmérséklet (ahogy a általában nyári éjszakákon), a GUF beltéri egység észleli ezt a helyzetet azáltal, hogy automatikusan kizárja a visszanyerő elemet a légáramlásból. A külső levegő alacsonyabb hőmérsékleten történő közvetlen bejutása a környezeti környezetbe segít csökkenteni a berendezés hűtési terhelését.

Elnyomás dust
Az opcionális, nagy hatékonyságú szűrő legfeljebb 3000 órán keresztül karbantartás nélkül működhet, 65%-os kolorimetrikus kapacitással. A GUF-ba is azonnal telepíthető, és nem foglal értékes helyet.
Automatikus beállítás
A GUF ventilátor és rekuperátor modellek szerves részét képezik a Mitsubishi Electric légkondicionálók MELANS vezérlő- és szabályozó rendszerének, amelyek busz segítségével csatlakoztatják a beltéri egységeket.
| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Mitsubishi Electric |
| Terméktípus | Hővisszanyerők |
| JELLEMZŐK | |
| Hosszúság | 1016 mm |
| Magasság | 317 mm |
| Szélesség | 1288 mm |
| Hűtési kapacitás | 5,57 kW |
| Fűtési kapacitás | 6,21 kW |
| ZSARU | 5.93 |
| Fogaskerekek | 4 |
| Szívó szellőztetési kapacitás | 163 / 325 / 500 m³/h |
| Elszívó szellőztetési kapacitás | 163 / 325 / 488 / 650 m³/h |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Energiát fogyaszt | 15/47/131/252 W/h |
| A HASZNOSÍTÁS ENERGIAHATÉKONYSÁGA | 80-77,5 |
| Statikus nyomás | 90-140 |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Egységtípus | Mennyezet |
| Funkciók | Központosított. Egyidejű kipufogó és beszívás |
| Súly | 54 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Zajszint | 29,4-34,5 dBA |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 hónap |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria








