termékleírás
Soros háromfázisú centrifugális ventilátor
Soler & Palau ILT/4-250 EEXEIIT3




Az ILT sorozatSoler & Palau ventilátorai kompakt profilú és kialakítású ipari ventilátorok, amelyeket kifejezetten potenciálisan veszélyes és robbanásveszélyes gázok elszívására terveztek .
Horganyzott acéllemezből készült, és ellenőrző fedéllel van ellátva, amely eltávolítható, hogy hozzáférjen a motor/rotor egységhez, anélkül, hogy a ventilátorházat teljesen le kellene venni. Minden modell előre ívelt centrifugális rotorral rendelkezik közvetlen áttétellel .
Az üzemi hőmérséklet -20 és 55 ºC között van.
Motor
Háromfázisú motor 4 pólussal , IP55 , F osztályú, PTC hővédelemmel.
Tápegység
Háromfázisú 230/400V-50Hz.
Ez a modell robbanásgátló védelemmel rendelkezik az ATEX direktíva és a II2G EExeIIT3 fokozott biztonsági norma szerint.
JELLEMZŐK

Könnyen telepíthető
Szabványos téglalap alakú karimák az egyszerű telepítés érdekében.

Csatlakozódoboz IP55 távirányító
A telepítés és karbantartás megkönnyítése érdekében.

Ellenőrző fedél
A karbantartás megkönnyítése és a motor/rotor szerelvényhez való hozzáférés megkönnyítése érdekében.

Építkezés szikra nélkül
Ez a ventilátor réz védelemmel rendelkezik a szikra ellen.

talaj
Ezt a ventilátort mindig földelni kell.
MÉRETEK (mm)

TELJESÍTMÉNY GÖRBE
Az (A) teljesítménygörbét autotranszformátorral (RMT) kaptuk.
A teljesítménygörbét (B) az inverterrel szabályozható fordulatszámmal kaptuk meg.

Soros háromfázisú centrifugális ventilátor
Soler & Palau ILT/4-250 EEXEIIT3

![]()
![]()
![]()
Az ILT sorozatSoler & Palau ventilátorai kompakt profilú és kialakítású ipari ventilátorok, amelyeket kifejezetten potenciálisan veszélyes és robbanásveszélyes gázok elszívására terveztek .
Horganyzott acéllemezből készült, és ellenőrző fedéllel van ellátva, amely eltávolítható, hogy hozzáférjen a motor/rotor egységhez, anélkül, hogy a ventilátorházat teljesen le kellene venni. Minden modell előre ívelt centrifugális rotorral rendelkezik közvetlen áttétellel .
Az üzemi hőmérséklet -20 és 55 ºC között van.
Motor
Háromfázisú motor 4 pólussal , IP55 , F osztályú, PTC hővédelemmel.
Tápegység
Háromfázisú 230/400V-50Hz.
Ez a modell robbanásgátló védelemmel rendelkezik az ATEX direktíva és a II2G EExeIIT3 fokozott biztonsági norma szerint.
JELLEMZŐK
Könnyen telepíthető |
Csatlakozódoboz IP55 távirányító |
Ellenőrző fedél |
Építkezés szikra nélkül |
talaj |
MÉRETEK (mm)

TELJESÍTMÉNY GÖRBE
Az (A) teljesítménygörbét autotranszformátorral (RMT) kaptuk.
A teljesítménygörbét (B) az inverterrel szabályozható fordulatszámmal kaptuk meg.

| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| TERMÉK LEÍRÁS | |
| Magasság [mm] | 340 mm |
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | IP 55 |
| Hatalom | 1150 W |
| Légáramlás | 2610 m³/h |
| Súly | 25 kg |
| Szélesség | 540 mm |
| Temperatura maxima aer | 55°C |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC, 400 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Motorvédelem, Szellőztetés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | - |
| Alkalmazás | - |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





