hővisszanyerő
Mitsubishi LGH 50RVX E
Az LGH Lossnay álmennyezeti hővisszanyerő a Mitsubishi Fresh Air Energy termékcsalád része. Ez a rendszer egy mechanikus szellőztető egység , amely hővisszanyeréssel rendelkezik a lakó- és kereskedelmi helyiségek légkondicionálásához .
Bszellőzési fejlesztések
A Mitsubishi Lossnay sorozatú hővisszanyerők decentralizált, kettős áramlású szellőztető rendszerek, amelyeken keresztül a levegő be- és kiszívása egyidejűleg történik. A Mitsubishi szellőztető rendszerét nemcsak a helyiség szellőztetésére tervezték, hanem a CO2-szint csökkentésére és a kellemetlen szagok és szennyező anyagok kiküszöbölésére is.
Energiahatékonyság
Az egyedülálló, szabadalmaztatott Lossnay energia-visszanyerési technológia egy hővisszanyerő szellőztető rendszer, amely a papír jellemzőit használja a hő- és nedvességcsere eléréséhez speciálisan evakuálásra kezelt kartonszeparátorok segítségével Kívül elavult levegő és friss levegő elvezetése belül keverés nélkül.
levegőminőség
A Mitsubishi hővisszanyerője javítja a helyiség levegőminőségét, ezáltal egészséges klímát biztosít az asztmában vagy pollenallergiában szenvedők számára. A ventilátor tökéletesen alkalmas nedves helyiségekben, például konyhákban, fürdőszobákban és WC-kben való munkavégzésre, eltávolítja a felesleges nedvességet, miközben friss levegőt biztosít .
jellemzők
- A Mitsubishi LGH Lossnay Recovery System lakóházakban, lakásokban, irodákban, konferenciatermekben, bevásárlóközpontokban, uszodákban vagy más helyeken való használatra készült.
- A Mitsubishi Lossnay hővisszanyerő szellőztetésének telepítése egyszerű és intuitív. A nagy hatékonyságú G3 szűrőnek és a speciálisan kezelt szerkezetű hőcserélőnek köszönhetően a Lossnay ventilátor szűrt és fűtött friss levegőt vezet be a helyiségbe, miközben kiüríti az elavult levegőt.
- A Lossnay szellőztető rendszer tisztítja a levegőt a finom porrészecskék, baktériumok, penészgombák és kellemetlen szagok szűrésével. Ezt ezután friss levegővel helyettesítik , amelyet kívülről allergének szűrnek. Annak a ténynek köszönhetően, hogy a szívás és a kisülés külön történik, a légáramlások egyidejűleg működnek, és nem keverednek össze.
- A rendszer hatékony és megbízható, kifejezetten az egészséges mikroklíma fenntartására terveztékcsont a szobában , ahol az időnket töltjük.

EGYÉB LÉTESÍTMÉNYEK

Alacsony zajszint - belül állítható bordákkal és optimális levegőelosztással rendelkező hőcserélő használatával.
Hatékonyság - biztosítja az energiaszükségletet azáltal, hogy fenntartja és újraosztja az energiát a helyiségben hőcserélővel , akár 79% -os hatékonysággal.
Levegőminőség - a G3 osztályú kiváló minőségű szűrő lehetővé teszi az elavult levegő eltávolítását és fenntartja a friss levegő optimális egyensúlyát a helyiségben.
Normalizálja a helyiség mikroklímáját, és megakadályozza a nedvességet, a nedvességet és a penészesedést.
Energiahatékonyság - alacsony villamosenergia-fogyasztás még magas fordulatszámon is.
Távirányító - opcionálisan vezetékes vezérlőpanel is felszerelhető a falra .
ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK
| Producer | Mitsubishi Electric |
|---|---|
| Type product | hővisszanyerés |
FEATURES
| Telepítés típusa | A mennyezetben |
|---|---|
| művelet | Centralizált |
| Exhaust and intake | simultane |
| Gears | 4 |
| Szívó szellőztetési kapacitás< | td class="col data" data-th="Szívó szellőztetési kapacitás" style="margó: 0px; párnázás: 4px 5px 10px; függőleges igazítás: felső; border: none;">125 / 250 / 375 / 500 m³/h|
| Elszívó szellőzési kapacitás | 125 / 250 / 375 / 500 m³/h |
| Hangnyomás | 18 / 19 / 28 / 34 dBA |
| A visszanyerés energiahatékonysága | 69 / 71 / 75 / 83% |
| Static pressure | 8 / 30 / 68 / 120 Pa |
| Energiafogyasztás | 12 / 32 / 78 / 165 W/h |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| weight | |
| Length | 888 mm |
| width | |
| Height | 331 mm |
WARRANTY
| Warranty | 36 hónap |
|---|
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria







