Wilo-VeroTwin-DPL
 (1).png)
.png)
Javasolt szervizmunka

Wilo-Live támogatás

Projektek támogatása
.png)
Üzembe helyezés
Az Ön előnyei
- • A helyigény és a szerelési költségek csökkentése a két rotoros szivattyú kialakításának köszönhetően
- • Aktív/készenléti vagy csúcs üzemmódú működés (további külső eszközön keresztül)
- • Fokozott korrózióvédelem a kataforézis bevonatnak köszönhetően
- • Standard kivitel: Szivattyú-motor közös tengely
- • N változat: szabványos B5 vagy V1 motorok, rozsdamentes acél tengellyel és kivehető szivattyú-motor csatlakozóval
A konstruktív sorozat leírása
VeroTwin-DPL


Konstruktív típus
Szivattyú két száraz rotorral, Inline felépítésű, karimás csatlakozással
Használat
Fűtőközeg (VDI 2035 szerint), hideg víz és víz-glikol keverékek szivattyúzásához koptató anyagok nélkül, fűtési, hidegvizes és hűtőrendszerekben
Az azonosító kód
Példa | DPL 40/160‐4/2 |
DPL | Inline szivattyú két rotorral |
40 | A csatlakozás névleges átmérője DN |
160 | A rotor névleges átmérője |
4 | Névleges motorteljesítmény P2 kW-ban |
2 | Nem. poli |
Műszaki adatok
- • Megengedett hőmérsékleti tartomány -20 °C és +120 °C között
- • Tápellátás 3~400 V, 50 Hz (egyéb kérésre)
- • Védettség IP 55
- • Névleges átmérő DN 32 és DN 100 között
- • Max. üzemi nyomás. 10 bar (különleges változat: 16 bar)
Anyagok
- • Szivattyúház és közbenső rész: EN-GJL--250
- Hidraulikus rotor: PP üvegszállal erősített / EN-GJL-200 (a szivattyú típusától függően)
- • Fa: 1,4021
- • Mechanikus tömítés: AQ1EGG; egyéb mechanikus tömítések kérésre
Konstruktív típus
Szivattyú két rotorral, alacsony nyomású, egyfokozatú, soros felépítésű, vele
- • Kapcsoló
- • Mechanikus tömítés
- • Karimás csatlakozás R 1/8 nyomásmérő csatlakozással
- • Szivattyú-motor közös tengely
Szállítási tartalom
- • A pumpa
- • Telepítési és használati útmutató
| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | WILO |
| JELLEMZŐK | |
| Hatalom | 4 kW |
| Hosszúság | 514 mm |
| Magasság | 320 mm |
| Súly | 91 kg |
| Szélesség | 456 mm |
| táplálás | 3 ~ 400 V, 50/60 Hz |
| Temperatura minimumok admisa | -20°C |
| Temperatura maxim admisa | +120°C |
| Grad de protection | IP55 |
| Karimatávolság | 320 mm |
| Névleges átmérő | 40 |
| Energiahatékonysági mutató | IE 3 |
| Magatartási megállapodás | KARIMA |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szivattyú típusa | Recirkulációs szivattyú |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 HÓNAP |
| DÁTUM HIDRAULICE | |
| Kisütési csatlakozás | 40 |
| Legnagyobb üzemi nyomás PN | 10 rúd |
| Max. szivattyúzási magasság | 32 négyzetméter |
| A MOTOR MŰSZAKI ADATAI | |
| Névleges fordulatszám n | 2900 1/perc |
| ANYAG | |
| Szivattyúház | Öntöttvas |
| TELEPÍTÉSI MÉRETEK | |
| Szívócső csatlakozás | 40 |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Curent névleges max. | 7,75 A |
| Terhelés max. Q | 72 m³/h |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria







