
Axiális elszívó ventilátor tetőhöz Soler & Palau HCTT/4-1000-B
Vízszintes légkifúvással rendelkező axiális ventilátorok választéka, két változatban kapható:
B modellek légelszíváshoz
Levegőbeszívó modellek
Az alap horganyzott acéllemezből készült. A burkolat csavart alumíniumból készült.
A 315-400-as modellek rotorjai egy darab öntött műanyagból készülnek, üvegszállal megerősítve a nagyobb szilárdság érdekében.
A 450-1000 modellek különálló műanyag pengéket tartalmaznak, amelyek öntött alumínium agyba vannak rögzítve.
Modelltől függően egyfázisú vagy háromfázisú motorral és 4, 6, 8 vagy 4/8 pólusú motorral kapható.










motorok
Minden motor IP 65(1), F(2) osztályú, és golyóscsapágyakkal és hővédelemmel(3) van felszerelve.
Tápegység:
Egyfázisú 230V-50Hz.
Három fázis 400V-50Hz.
Minden egyfázisú modell feszültségszabályozható sebességgel rendelkezik, kivéve a HCTB/4-560, HCTB/4-630.
Minden háromfázisú modell autotranszformátorral szabályozható sebességgel. A HCTT/4-560, HCTT/4-630 modellek kivételével, Ø 710-1000.
Az Ø 800 és 1000 közötti modellek fordulatszámát az inverter szabályozza.
(1) A 800–1000-es modellek IP55-ös védettségűek
(2) A levegő előremenő hőmérsékletének határértékei -40 °C és +70 °C között vannak (kivéve a 800 és 1000 közötti modelleket, amelyek -20 °C és 40 °C közötti környezetben használhatók).
(3) A 800-1000 modellek nincsenek hővédelemmel ellátva
A robbanásbiztos változatok megfelelnek a háromfázisú modellekre vonatkozó ATEX-irányelvnek:
- Fokozott biztonság EX II2G EExe IIT3 (a 315-ös modell kivételével)
- Tűzállóság a 800-1000, EX II2G EExd IIBT5, EExd IICT4 vagy II3D modellekhez DIP 125ºC vagy 135ºC.
Üzemi hőmérséklet 40°C-ig.
Igény szerint
A ventilátor kétsebességes motorral van felszerelve




Az alaptámasz biztosítja a rotorok hosszú élettartamának kiegyensúlyozottságát
megkönnyíti a dinamikus ventilátor felszerelését a szabványnak megfelelően
ISO 1940, ami azt jelenti
rezgésmentes működés
Méretek (mm)



| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | IP65 |
| Hatalom | 5500W |
| Légáramlás | 38500 m³/h |
| Magasság | 756 mm |
| Súly | 123 kg |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Magatartási megállapodás | 1000 mm |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Tető |
| Alkalmazás | iparilag |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Átmérő | 1580 mm |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





