Kirigamine Line MSZ-E sorozat

A helyiség modern belsőépítészetének kiegészítésére kifejlesztett Kirigamine ZEN klímaberendezések három színben kaphatók, amelyeket kifejezetten úgy választottak meg, hogy a beépítési helytől függetlenül természetesen harmonizáljanak.


Kulcsfontosságú technológiák
















KAPACITÁS KW 1.5 1.8 2.0 2.2 2.5 3.5 4.2 5.0 6.0 7.1 Beltéri egység ✓ ✓ ✓ ✓ ✓ ✓ Kültéri egység ✓ ✓ ✓ ✓ Multisplit R410 / R32 ✓ Az elegáns választék minden szoba dekorációjához illeszkedik
A tetszetős falra szerelhető beltéri egységek lekerekített élekkel rendelkeznek, amelyek egyszerre árasztanak kifinomult és minőségi megjelenést.
A lenyűgözően alacsony fogyasztás és a csendes, mégis robusztus működés ötvözésével ezek az egységek olyan forgatókönyvet képviselnek, amely nagyon jól illeszkedik a belső kialakításhoz, miközben maximális hely- és energiamegtakarítást biztosít.
.jpg)
Energiatakarékos működés
A sorozat összes modellje magas energiatakarékossági kategóriát ért el, és hozzájárul az alacsony energiafogyasztáshoz otthonokban, irodákban és számos más helyiségben.
A változatos kapacitások és beépítési típusok széles skáláját kínálják, így a széles körű alkalmazhatóság minden felhasználó számára ideális csatlakozást ígér.
.jpg)
Csendes kényelem egész nap
A Mitsubishi Electric továbbfejlesztett "csendes üzemmódú" ventilátorsebesség-beállítása még 21 dB-en is rendkívül csendes működést biztosít az EF18/22/25/35 modelleknél.
Ez az egyedülálló tulajdonság a Kirigamine ZEN sorozatot ideálissá teszi bármilyen helyzetben
.jpg)
Készenléti teljesítmény csökkent
Az elektromos eszközök készenléti állapotban fogyasztják az áramot, még használaton kívül is.
Bár mindent megteszünk annak érdekében, hogy a tényleges használat során csökkentsük az energiafelhasználást, nagyon fontos ennek az elpazarolt energiának a csökkentése is.
.jpg)
Kiváló koncepció a külső tervezésről és működésről
A Kirigamine ZEN sorozat beltéri egysége működés közben is megőrzi rendkívül vékony formáját.
Az egyetlen észrevehető fizikai változás a változó deflektor mozgása.
Így megmarad a karcsú és vonzó megjelenés
.jpg)
Kültéri egységek hideg területekhez (25/35)
Az egyedi kültéri split egységek standard egységben kaphatók és elektromos fűtéssel vannak felszerelve.
Minden egységben elektromos ellenállás van felszerelve, hogy megakadályozza a fagyást hideg kültéri környezetben.
.jpg)
| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 9000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 8530 ( 3071 - 11601 ) BTU |
| Fűtési kapacitás | 10918 ( 3412 - 14330 ) BTU |
| Hűtési kapacitás | 2,5 (0,9 - 3,4) kW |
| Fűtési kapacitás | 3,2 (1,0-4,2) kW |
| Energiaosztályú hűtés | A+++ |
| Energiaosztályú fűtés | A++ |
| táplálás | fázis |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Belső egységkód | MSZ-EF25VGKS |
| Egységtípus | Osztott fal |
| Szín | Ezüst |
| Távoli | Igen |
| Szűrő | Antiallergén, antibakteriális, porellenes, dezodor |
| Hűtő levegő áramlás | 4,02 / 4,62 / 6,3 / 8,28 / 10,5 m³/perc |
| Fűtési levegő áramlás | 4,02 / 4,62 / 6,18 / 8,88 / 11,88 m³/perc |
| Hűtési zajszint | 21/23/29/36/42 dB |
| Hűsítő hangerő | 60 dB |
| Belső egység hossza | 885 mm |
| Belső hajtásszélesség | 195 mm |
| Belső egység magassága | 299 mm |
| Súly | 11,5 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Wi-Fi vezérlés | De n |
| Fedett felület | 20-25 m² |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 hónap |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





