1:2 38QUS018D8S2-2

Akár öt beltéri egységet működtethet egy kültéri egységgel.
Max. beltéri egységek
5
Hűtési kapacitás
12,00 kW, 12,30 kW
Fűtési kapacitás
11,70 kW, 11,80 kW, 12,00 kW, 12,30 kW
Garancia
2 év

Egységek köre
Válasszon egy vagy több típusú beltéri egységet a kültéri egységgel kombinálni, a hely igényeitől függően: – HIGH WALL Carrier magas falú egységek egyesítik a kívánt kényelmet a hármas működésű szűrők erejével. Válassza ki az Önnek legmegfelelőbb egységet a 42QHG és 42QHB sorozatból – KAZETTA Azok számára, akik álmennyezeti megoldást keresnek, de korlátozottak a méretük, a 42QTD sorozatú kazettás egységek megfelelnek légszabályozási igényeinek fejlett és diszkrét kialakításnak. – CSATORNÁK Ha a kényelem a fő szempont, a 42QSS sorozatú légcsatornás egységek telepítési rugalmasságukkal és magas színvonalukkal minden várakozást felülmúlnak. – PADLÓ-/MENNYEZETI KONZOL Nem számít, milyen kicsi vagy nagy a helyiség, amelyet klimatizálni szeretne, a 42QZA padló- és 42QZL mennyezeti egységek egyedülálló és mindenekelőtt rugalmas kényelmi megoldást jelentenek a tökéletes fűtéshez és hűtéshez.
Eurovent minősítés
Az Eurovent ellenőrzi és tanúsítja, hogy a klímaberendezések teljesítménye és műszaki jellemzői teljes mértékben megfelelnek az európai és nemzetközi szabványoknak. Az Eurovent tanúsítvánnyal rendelkező klímaberendezés garantálja, hogy azt teljesíti, amit a gyártó állít. Ahhoz, hogy egy légkondicionáló berendezés viselhesse az Eurovent tanúsító bélyegzőjét, megfelelt a független hatóság szigorú ellenőrzési protokolljain, és pontosan értékelték.

Jellemzők
Egységek köre
Helyigényétől függően a beltéri egységek széles választéka áll rendelkezésre.
Eurovent minősítés
Az Eurovent tanúsítvány biztosítja a fogyasztókat arról, hogy a gyártó által közzétett műszaki adatok igazak.
Öndiagnózis és önvédelem
Az egység észleli a lehetséges meghibásodásokat, és a további problémák elkerülése érdekében automatikusan leáll. Ezenkívül a beltéri egység képernyőjén hibakódot jelenít meg, amely azonosítja a műszaki problémát a felhasználó és a szervizközpont közötti jobb kommunikáció érdekében.
Beépítési rugalmasság
A külső és a belső egységek maximális magasságkülönbsége eléri a 15 m-t, ami lehetővé teszi a különleges építészeti stílusú épületekbe történő beépítést is. Ezenkívül a beltéri egységek közötti magasságkülönbség elérheti a 10 métert is, ami lehetővé teszi a magas épületekbe való beépítést. Végül, a maximálisan megengedett 75 m-es csőhossz mellett korlátozás nélkül kiválaszthatja a kültéri egység felszerelésének ideális helyét a maximális vizuális és akusztikai kényelem érdekében.
3D DC inverter
A beltéri egység DC inverteres ventilátormotorral van felszerelve. A kültéri egység DC inverteres kompresszorral és ventilátormotorral is fel van szerelve. A 3 DC inverteres motorral az egység maximális teljesítményt és energiahatékonyságot ér el.
Műveletek ütemezése
Az ütemezett működés lehetővé teszi, hogy beállítsa a készüléket, hogy meghatározott időpontokban és hőmérsékleteken működjön.
Egy egység maximum 5 szobához
Egyetlen kültéri egység akár öt különböző helyiséget is kiszolgálhat, választható beltéri egységekkel: fal, doboz, légcsatorna és/vagy padló.
Néma üzemmód
A beltéri egység rendkívül alacsony zajszinttel működik az abszolút csend érdekében.
jegyzet
A gyártó fenntartja a jogot a termék tulajdonságainak, tételeinek és képeinek előzetes értesítés nélküli megváltoztatására.
| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | HORDOZÓ |
| Terméktípus | Többszörös felosztás |
| JELLEMZŐK | |
| Fűtési áram intenzitása | 13 A |
| Hűtési áram intenzitása | 13 A |
| Légáramlás | 2200 m³/h |
| Általános kapacitás | 18000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 5,28 (2,26-5,63) kW |
| Fűtési kapacitás | 5,57 (2,37-5,68) kW |
| LÁTNOK | 6.10 |
| CÉLJA | 4.00 |
| Energiaosztályú hűtés | A++ |
| Energiaosztályú fűtés | A+ |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| KÜLSŐ EGYSÉG | |
| Belső egységek maximális száma | 2 |
| Egység tipp | Külső egység |
| Külső meghajtó kódja | 38QUS018D8S2-2 |
| Kompresszor típusa | inverter |
| Hűtőközeg | R-32 |
| Maximális csőhossz | 40 m |
| Maximális szintkülönbség | 15 m |
| Zajszint | 48/63 dB |
| Külső meghajtó hossza | 800 mm |
| Külső hajtásszélesség | 380 mm |
| Külső egység magassága | 554 mm |
| Súly | 35,5 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Fedett felület | 40-50 m² |
| Minimális külső hőmérséklet hűtéssel üzemel | -10°C |
| Maximális külső hőmérséklet hűtés mellett | +46°C |
| Minimális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | -15°C |
| Maximális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | +24°C |
| Folyékony csatlakozó cső | 3* 6,35 mm (1/4 hüvelyk) |
| Gáz csatlakozó cső | 1* 9,52 mm (3/8 hüvelyk) 2 x 12,7 mm (½) |
| Kondenzvíz csatlakozó cső | 16 mm |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 hónap |
| Kompresszor garancia | 36 hónap |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria















