Soler & Palau Max-Temp CTHT/4-315 háromfázisú centrifugális tetőventilátor
Vízszintes kifúvás formátumú centrifugális tetőventilátorok sorozata, tűzes körülmények között történő füstelszívásra és F400 120 minősítéssel. Minden modell alkalmas 120ºC-os levegőhőmérsékletig.
Az alap horganyzott acéllemezből, a burkolat esztergált alumíniumból készült.
Minden modell rendelkezik madarak elleni védelemmel. Modelltől függően egy- vagy háromfázisú motorral és 4, 6, 8, 4/8 és 6/12 pólusú kivitelben kapható.
(1) A 140-es, 180-as és 200-as modellek kivételével.








motorok
Minden motor IP 55 védettségű, F osztályú és golyóscsapágyakkal van felszerelve.
Tápegység:
Egyfázisú 230V-50Hz.
Három fázis 400V-50Hz.
A fordulatszám feszültséggel szabályozható, 400-as modellig. Frekvencia állítható 450-től 710-ig. Fordulatszám-szabályozó használata esetén az elektromos rendszert fel kell szerelni biztonsági rendszerrel, amely tűz esetén a ventilátorok maximális fordulatszámát teszi lehetővé.
További információ
A 140-es, 180-as, 200-as és 225-ös modellek különösen ajánlottak kandallók füstelvezetésére.




Támogatja az egyszerű telepítést Speciális kialakítás, amely megakadályozza a szennyeződés felhalmozódását. Modellek ig
a tetőn a motortartók és a 400-ashoz horganyzott acéllemezből készülnek. A modellek
meghosszabbítja a szerelvény élettartamát 450-ről 630-ra, védett acéllemezből készülnek
kataforézis alapozó és festékréteg korróziója ellen
fekete poliészter
Méretek (mm)



| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | IP 55 |
| Hatalom | 620 W |
| Légáramlás | 4900 m³/h |
| Súly | 32 kg |
| Szélesség | 469 mm |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 400 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Szellőzés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Tető |
| Alkalmazás | iparilag |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Átmérő | 762 mm |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





