Háromfázisú centrifugál tetőventilátor Soler & Palau Max-Temp CTHT/4-250
Centrifugális tetőventilátorok sorozata vízszintes kisülési formátumban, tűz esetén füstelvezetésre tervezve és F400 120 tanúsítvánnyal. Minden modell legfeljebb 120 ° C-os levegőhőmérsékletre alkalmas.
Az alap horganyzott acéllemezből, a burkolat törzs alumíniumból készül.
Minden modell rendelkezik madárvédelemmel. Modelltől függően kapható egyfázisú vagy háromfázisú motorokkal, 4, 6, 8, 4/8 és 6/12 pólusban.
(1) A 140., 180. és 200. modell kivételével.

Motors
Minden motor IP 55, F osztályú védelemmel rendelkezik, és golyóscsapágyakkal van felszerelve.
Tápegység:
Egyfázisú 230V-50Hz .
Három fázisú 400V-50Hz.
A sebesség feszültségvezérelhető, 400-as modellig. A frekvencia 450 és 710 között állítható. Sebességszabályozó használata esetén az elektromos berendezést olyan biztonsági rendszerrel kell felszerelni, amely tűz esetén lehetővé teszi a ventilátorok maximális sebességét.
További információk
A 140., 180., 200. és 225. modell kifejezetten kandallókból történő füstelvezetésre ajánlott.

Támogatja az egyszerű telepítést Speciális kialakítás a megelőzés érdekében szennyeződés felhalmozódása. Modellek fel
a tetőn hűtse le a motort és & NBSP; La 400 horganyzott acéllemezből készülnek. Models
meghosszabbítja az összeszerelés élettartamát & NBSP; 450 és 630 között védett acéllemezből
készülnekkataforézis korrózió ellen alapozó és festékbevonat
& NBSP; fekete poliészterből készült
Méretek (mm)



| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | IP 55 |
| Hatalom | 300 W |
| Légáramlás | 3100 m³/h |
| Súly | 28 kg |
| Szélesség | 425 mm |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 400 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Szellőzés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Tető |
| Alkalmazás | iparilag |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Átmérő | 762 mm |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





