
Soler & Palau CTB/4-1300/315 centrifugális tetőventilátor
Közvetlenül egy kör alakú légcsatorna fölé szerelhető centrifugális tetőventilátorok választéka házak és kis terek szellőztetésére.
Hátul ívelt centrifugális rotor horganyzott acéllemezből.
Horganyzott acéllemez ház fekete poliészter festékkel védett.
Minden modell madarak elleni védelemmel van felszerelve.
4 különböző méret 160, 200, 250 és 315 mm átmérőjű csatornákhoz.
IP 55 be/ki kapcsoló.
Csőcsatlakozó karima beépített gumi légtömítéssel.





motorok
Minden motor IP 44 védelmi osztályú, F osztályú.
Tápegység:
Egyfázisú 230 V 50 Hz motor.
Változó feszültség.


Elektromos leválasztó kapcsoló Védővédő típus
on/off típus acélrácsra szerelve
ventilátor alapkivitelben



| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | IP65 |
| Hatalom | 110 W |
| Légáramlás | 1400 m³/h |
| Magasság | 288 mm |
| Súly | 9 kg |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 400 V AC |
| Magatartási megállapodás | 315 mm |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Szellőzés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Tető |
| Alkalmazás | iparilag |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Átmérő | 470 mm |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





