Soler & Palau HCBB/6-630/H
style="edge-bottom: 1rem; párnázás: 0px; szín: rgb(51, 51, 51); font-család: "Open Sans", Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Alumínium rotorokkal felszerelt axiális , alacsony profilú ventilátorok választéka. Modelltől függően egyfázisú vagy háromfázisú motorokkal kapható 2, 4, 6 vagy 8 pólusban.Motors
Minden motor IP65 (1), szigetelési osztály F (2), hővédelemmel van ellátva (3).
Minden motor autotranszformátorral szabályozható fordulatszámmal rendelkezik, kivéve a 4-630, B/710, T/4-710, T/800, T/900 és T/1000 modelleket. A háromfázisú modelleket az inverter vezérelheti .
Elektromos tápegységek:
Egyfázisú 230V-50Hz. (A kondenzátor a kábelcsatlakozó dobozában található ).
Három fázis 230 / 400V-50Hz vagy 400V 50Hz
(1)A 2/315 / H, 2/355 / H és 800, 900 & 1000 modellek IP55.
(2) üzemi hőmérséklet -40 ° C és 70 ° C között (kivéve a 2-315 / H, / 2-355 / H, 800, 900 és 1000 modelleket - -20 ° C és 40 ° C közötti környezetben való használatra alkalmas).
(3) A 2/315/H, 2/355/H és Ø 8-100 modellek kivételével.

Kompakt kialakítás készítette | Szerelőlap, konzol | Csatlakoztassa a sorkapcsot a | A légcsavarok kiegyensúlyozottak
motor , motor és ujjvédelem kombinációja PG11 dinamikus kábeldobozzal
apropellerek alapja fekete fényezéssel & NBSP; ISO 1940 lehetővé teszi
poliészter. Rezgésmentes működtető csavarok
rozsdamentes acél
Alkalmazások ilyen típusú ventilátorokhoz:










| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | IP65 |
| Hatalom | 510 W |
| Hosszúság | 800 mm |
| Légáramlás | 10750 m³/h |
| Magasság | 800 mm |
| Súly | 25 kg |
| Szélesség | 215 mm |
| Szín | Fekete |
| Hangnyomás | 60 dB(A) |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Magatartási megállapodás | 630 mm |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Fal |
| Alkalmazás | iparilag |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





