Soler & Palau HXBR/4-355 axiál fali ventilátor
Kiváló minőségű horganyzott acélból készült axiális ventilátorok kínálata sarlólapátos rotorral.
A motort és a forgórészt az acélkeret hegesztésével rögzítjük a szerelőlapban. Minden modell ujjvédőt tartalmaz. A teljes ventilátoregységet kataforensis alapozó és fekete poliészter bevonat védi a korrózió ellen. Modelltől függően egy- vagy háromfázisú motorral és 2, 4, 6, 8 vagy 12 pólusú motorral kapható.
A 800-as, 910-es és 1000-es modellek nem rendelkeznek festett rotorlapátokkal.
motorok
Védettség IP 44 (250-400 modellek) vagy IP 54 (450-1000 modellek), F szigetelési osztály, hővédelemmel ellátva.
Elektromos fogyóeszközök:
Egyfázisú 230 V - 50 Hz (a kondenzátor a kábel csatlakozódobozában található).
Háromfázisú 400V-50Hz. (250-es modell: 230 / 400V 50Hz).
Minden egyfázisú modell fordulatszám-szabályozható, kivéve a / 4-560, / 4-630 és 710. A / 4-560, / 4-630 és a 710-1000 modellek kivételével minden háromfázisú modell automata transzformátorral szabályozható.
Az Ø800 és Ø1000 közötti modellek fordulatszáma inverterrel szabályozható.




Ez az alacsony profilú kialakítás Szerelőlap, konzol Kábeldoboz csomóval Sarlós penge készült
optimalizálja a motor teljesítményét és a PG-11 kábelek védelmét (M20 különösen a
légáramlást, és biztosítja az ujjak védelmét a 800-1000 modelleknél) nagyobb és hatékonyabb
alacsony zajszintű kataforensis alapozó és befejező légáramlás a legkisebbvel
poliészter festék zajszintje. inog, befolyás
dinamikus fekete standard
ISO 1940. Lemezből készült
alumíniumból, kivéve
250-355-ös modellek
préselt acéllemezből készül
Alkalmazások az ilyen típusú ventilátorokhoz:










Méretek (mm)


| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | IP 44 |
| Hatalom | 120 W |
| Hosszúság | 450 mm |
| Légáramlás | 2970 m³/h |
| Magasság | 450 mm |
| Súly | 7,5 kg |
| Szélesség | 156 mm |
| Temperatura maxima aer | 60°C |
| Hangnyomás | 59 dB(A) |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Magatartási megállapodás | 355 mm |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Szellőzés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Fal |
| Alkalmazás | iparilag |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





