Axiális fali ventilátor Soler & Palau HXM-250
A lemezre szerelhető axiális ventilátorok horganyzott préselt acélból készülnek, és bézs epoxi-poliészter festéssel védik a korróziótól.
Minden modell alapkivitelben ujjvédelmet tartalmaz, amely a ventilátor bemeneti oldalára van felszerelve.
A rotorok horganyzott acéllemezből készülnek, és fekete poliészter festékkel vannak bevonva.
Motor
HXM-200 - HXM-350: egyfázisú, 230 V / 50-60 Hz fordulatszámú motor, IP44 hővédelemmel, B osztályú szigeteléssel, rugalmas kábellel (50 cm), elektromos csatlakozáshoz.
HXM-400: Motor külső rotorral, IP 44, F szigetelési osztály, hővédelemmel és kábeldobozsal felszerelt.


A motort | Kábeldoboz mellékelve
a kondenzátor felületének korróziója
epoxi-poliészter festék
A kábel megkönnyíti a csatlakoztatást
elektromos berendezésekhez (val
modell kivétel
HXM-400)
Alkalmazások az ilyen típusú ventilátorokhoz:








| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | IP 44 |
| Hatalom | 22 W |
| Hosszúság | 333 mm |
| Légáramlás | 900 m³/h |
| Magasság | 333 mm |
| Súly | 2,2 kg |
| Szélesség | 130,5 mm |
| Temperatura maxima aer | 40°C |
| Hangnyomás | 42dB(A) |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Magatartási megállapodás | 250 mm |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Szellőzés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Fal |
| Alkalmazás | iparilag |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





