Elszívó ventilátor a fürdőszobába
Soler & Palau Silent EDM-100C

Az ebből a sorozatból származó Soler & Palau ventilátorok ideálisak kis helyiségek és szaniter helyiségek szellőztetésére, 100 mm átmérőjű, 95 légáramlási sebességű kör alakú csatornákhoz való csatlakoztatásra szolgálnak. m³/h.

Ezeket a berendezéseket úgy tervezték, hogy rendkívül alacsony energiafogyasztás mellett működjenek. Ellenállnak a víz hatásának, és akár 40°C-os hőmérsékleten is működnek. Ezenkívül a II. osztályú szigeteléshez tartoznak, mivel speciálisan ütésekkel szemben kezelték őket.

A SILENT EDM-100C motorok csendes, rugalmas blokkokra vannak felszerelve, amelyek elnyelik a rezgéseket. Ily módon mind az elszívó által keltett, mind a szomszédos alkatrészek rezgéséből származó zajok jelentősen csökkennek.

Az IP44 egy védelmi index, amely osztályozza a tömítettségi fokot a különböző házakhoz, eszközökhöz és készülékekhez. A ventilátorok fröccsöntött műanyagból készültek, egyfázisú 230V 50Hz, B osztályú motorral szerelve, termikus túlterhelés elleni védelemmel.
JELLEMZŐK
Az ebbe a sorozatba tartozó ventilátorok csappantyúval vannak ellátva, amely megakadályozza a levegő bejutását, és korlátozza a hőszivárgást a kikapcsolt időszakban. Kinyílik, amikor a légnyomás hat.
Ezenkívül a ház elején található egy ellenőrző lámpa, amely akkor világít, amikor a készülék működésbe lép.
MÉRETEK (mm)

| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Hatalom | 13 W |
| Hosszúság | 155 mm |
| Légáramlás | 95 m³/h |
| Magasság | 155 mm |
| Súly | 0,48 kg |
| Szélesség | 98 mm |
| Temperatura maxima aer | 40°C |
| Hangnyomás | 40dB(A) |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Magatartási megállapodás | 100 mm |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Motorvédelem, Szellőztetés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Fal, álmennyezet |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Ház anyaga | MŰANYAG |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





