Miért válassza a Daikin Bluevolution FDXM50F9-RXM50R Inverter 18000 BTU klímaberendezést?



FDXM-F9 + RXM-R
Burkolatlan álmennyezeti egység
Kompakt, tokozás nélküli álmennyezeti egység mindössze 200 mm magassággal
› A Sky Air Alpha kombinációja kategóriájában a legjobb minőséget, a legmagasabb hatékonyságot és teljesítményt garantálja
› Láthatatlan egység, mert diszkréten illeszkedik a mennyezetbe: csak a szívó- és nyomórács látható
› Kompakt méretek, könnyen beépíthető kis, mindössze 240 mm-es mennyezeti térbe
› Az akár 40 Pa átlagos külső statikus nyomás megkönnyíti a különböző hosszúságú flexibilis csövek használatát
› Az opcionális öntisztító szűrő maximális hatékonyságot, kényelmet és megbízhatóságot garantál a szűrő rendszeres tisztításával
› A többzónás készlet lehetővé teszi több klímazóna egyedi szabályozását egyetlen beltéri egységről
RXM-N9
A termék jellemzői
- > Az R-32 termék kiválasztása 68%-kal csökkenti a környezetterhelést az R-410A termékhez képest, és közvetlenül alacsonyabb energiafogyasztást eredményez a magas energiahatékonyságnak köszönhetően
- > Tökéletesen lapos beépítés a szabványos építészeti álmennyezeti panelekbe, mindössze 8 mm látható
- > Kiemelkedő dizájn és mérnöki kiválóság ötvözete elegáns fehér felülettel vagy ezüst és fehér kombinációjával
- > A kültéri egységek lengőkompresszorral vannak felszerelve, amely alacsony zajszintjéről és magas energiahatékonyságáról híres
- > Az R-32 Bluevolution technológiával kombinálva 68%-kal csökkenti a környezetterhelést az R-410A-hoz képest, és magas energiahatékonyságának köszönhetően közvetlenül csökkenti az energiafogyasztást, miközben akár 16 hűtőközeg mennyiséget is magában foglal. % Alsó
- > Kültéri egységek párosított alkalmazásokhoz
- > Két opcionális intelligens érzékelő javítja az energiahatékonyságot és a kényelmet.
- > Egyedi csappantyúvezérlés: rugalmasan illeszkedik bármely helyiség elrendezéséhez az egység helyének megváltoztatása nélkül!
- > A Daikin kültéri egységek stílusosak és robusztusak, és könnyen felszerelhetők tetőre vagy teraszra, vagy külső falra rögzíthetők
- > Beltéri egységek egységes választéka R-32 és R-410A számára
- > A külső hőcserélő bordáinak korróziógátló kezelése
- > Alacsony energiafogyasztás a kiscsöves hőcserélőnek, az egyenáramú ventilátormotornak és a speciálisan tervezett kondenzátumszivattyúnak köszönhetően
- > Opcionális frisslevegő-beszívás
- > A csatlakozócsöveken keresztül történő elvezetés lehetővé teszi a levegő elosztásának optimalizálását a szabálytalan alakú helyiségekben vagy a levegő bejutását kis, szomszédos helyiségekbe
- > A kondenzátum szivattyú alapfelszereltségként 630 mm-es szivattyúzási magassággal növeli a telepítés rugalmasságát és sebességét

Onecta alkalmazás (opcionális)
Irányítsd a beltéri klímát bárhonnan, okostelefonról vagy táblagépről

Működés otthonról való távozáskor
Az „Otthonlét” üzemmód a megadott komfortszinten tartja a belső hőmérsékletet távolléte alatt is, így energiát takarít meg

A kültéri egység csendes működése
A távirányító "Silent" gombja 3 dB(A)-vel csökkenti a kültéri egység működése közbeni zajt, hogy csendes környezetet biztosítson a közelben.

Többzóna
Legfeljebb 6 egyéni klímazónát tesz lehetővé egyetlen beltéri egységgel

Csak a ventilátor
Az egység ventilátorként használható, amely hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt.

Automatikus kapcsolású hűtés-fűtés
Automatikusan kiválasztja a hűtési vagy fűtési módot a beállított hőmérséklet eléréséhez.

Csendes
A Daikin beltéri egységek suttogó csendesek. Emellett a kültéri egységek garantáltan nem zavarják a környék nyugalmát.

Infrastruktúra hűtés
Megbízhatóan, hatékonyan és rugalmasan megszünteti az informatikai berendezések és szerverek által állandóan termelt hőt, így garantálja a maximális üzemidőt, de egyben a legjobb jövedelmezőséget is.

Ventilátor sebességek (3 sebesség + automatikus)
Lehetővé teszi a megadott számú ventilátorsebesség kiválasztását.

Szárító program
Lehetővé teszi a páratartalom csökkentését a szobahőmérséklet változása nélkül.

Légszűrő
Eltávolítja a porrészecskéket a levegőből, így biztosítja a folyamatos tiszta levegő utánpótlást.

Heti ütemező (opcionális)
Fűtésre vagy hűtésre bármikor beállítható, naponta vagy hetente.

Infravörös távirányító (opcionális)
Távolról indítja, leállítja és beállítja a klímaberendezést.

Vezetékes távirányító (opcionális)
Elindítja, leállítja és beállítja a klímaberendezést.

Központi vezérlés (opcionális)
Indítsa el, állítsa le és állítsa be több klímaberendezést egy központi pontról.

Automatikus újraindítás
Áramkimaradás után a készülék automatikusan az eredeti beállításokkal indul.

Automatikus újraindítás
Áramkimaradás után a készülék automatikusan az eredeti beállításokkal indul.

Öndiagnózis
Leegyszerűsíti a karbantartást a rendszerhibák vagy működési rendellenességek jelzésével.

Daikin leeresztő szivattyú készlet (standard)
Megkönnyíti a kondenzvíz elvezetését a beltéri egységből.

Alkalmazások dupla/hármas/négyszeres egységekkel
2, 3 vagy 4 beltéri egység csatlakoztatható egyetlen kültéri egységhez, még akkor is, ha eltérő kapacitással rendelkeznek. Minden beltéri egység ugyanabban a hűtési vagy fűtési üzemmódban működik, egyetlen távirányítóról működtetve.

Több modelles alkalmazások
Akár 5 beltéri egység is csatlakoztatható egyetlen kültéri egységhez, még akkor is, ha eltérő kapacitással rendelkeznek. Minden beltéri egység külön-külön is üzemeltethető ugyanazon fűtési vagy hűtési módban.

VRV lakossági alkalmazásokhoz
Egyetlen kültéri egységhez akár 9 beltéri egység is csatlakoztatható (akár különböző kapacitással és 71-es osztályig). Minden beltéri egység külön-külön is üzemeltethető ugyanabban az üzemmódban.

| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 18000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 17060 (5800 - 18084) BTU |
| Fűtési kapacitás | 19790 (5800 - 20472) BTU |
| Hűtési kapacitás | 5,0 (1,7 - 5,3) kW |
| Fűtési kapacitás | 5,8 (1,7 - 6,0) kW |
| BECSÜLET | 3.06 |
| LÁTNOK | 5.26 |
| ZSARU | 3.93 |
| CÉLJA | 3.93 |
| Energiaosztályú hűtés | A+ |
| Energiaosztályú fűtés | A+ |
| Éves hűtési áramfogyasztás | 303 kW/év |
| Éves fűtési áramfogyasztás | 1424 kW/év |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Belső egységkód | FDXM50F9 |
| Egységtípus | CSATORNA |
| Funkciók | Öntisztulás, öndiagnózis, párátlanítás, fűtés, hűtés, szellőztetés |
| Távoli | NEM |
| Hűtő levegő áramlás | 13,3 / 14,6 / 15,8 m³/perc |
| Fűtési levegő áramlás | 13,3 / 14,6 / 15,8 m³/perc |
| Hűtési zajszint | 27/35 dB |
| Szerelési felület | Álmennyezet |
| Belső egység hossza | 1150 mm |
| Belső hajtásszélesség | 620 mm |
| Belső egység magassága | 200 mm |
| Súly | 21 kg |
| KÜLSŐ EGYSÉG | |
| Külső meghajtó kódja | RXM50N9 |
| Kompresszor típusa | Inverter |
| Kompresszor technológia | Hinta |
| Hűtőközeg | R-32 |
| Maximális csőhossz | 30 m |
| Maximális szintkülönbség | 20 m |
| Külső meghajtó hossza | 870 mm |
| Külső hajtásszélesség | 734 mm |
| Külső egység magassága | 373 mm |
| Súly | 52 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Fedett felület | 40-50 m² |
| Minimális külső hőmérséklet hűtéssel üzemel | -10°C |
| Maximális külső hőmérséklet hűtés mellett | +50°C |
| Minimális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | -20°C |
| Maximális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | +24°C |
| Folyékony csatlakozó cső | 6,35 mm (1/4") |
| Gáz csatlakozó cső | 12,7 mm (1/2") |
| Kondenzvíz csatlakozó cső | 32 mm |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 HÓNAP |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria








