Elszívó ventilátor fürdőszobához
Soler & Palau Silent 100 CZ Silver Design 3C

Ventilátorok Soler & Palau Ebből a termékcsaládból ideálisak kis helyiségek és WC-k szellőztetésére, 100 mm átmérőjű kör alakú csövekhez való csatlakozásra tervezték, és 85 style="margó: 0px; párnázás: 0px; betűcsalád: Arial, Helvetica, talpatlan állapotban; betűméret: 14px; vonalmagasság: 18px; szín: RGB (56, 54, 60);"> m³/h.

Ezeket berendezéseket úgy tervezték, hogy rendkívül alacsony energiafogyasztással működjenek. Vízállóak és akár 40 °C-os hőmérsékleten is működhetnek. II. osztályú szigetelésbe is besorolják őket, különösen ütések ellen kezelve.

="margó: 0px; párnázás: 0px; szín: rgb(10, 51, 112); font-size: 14px;">SILENT 100 CZ Silver Design 3C csendes rugalmas blokkokra vannak felszerelve, amelyek elnyelik a rezgést. Ily módon mind az elszívó által okozott zajok, mind a szomszédos alkatrészek rezgéséből származó zajok jelentősen csökkennek.

Az IP45 egy védelmi besorolás, amely osztályozza a különböző tokok, eszközök és készülékek tömítettségének mértékét. A ventilátorok Soler & Palau műanyagból készülnek, és közös burkolattal vannak ellátva, amely véd a por beszivárgásától és a fröccsenő víztől.
JELLEMZŐK
C - Minden modell fel van szerelve trigger
Z - Minden motor golyóscsapágyakkal van felszerelve, ami garantálja a hosszú élettartamot

redőny - megakadályozza a levegő bejutását és korlátozza a hőszivárgást, amikor az elszívó nem működik. Légnyomás működtetésekor nyílik meg.
Csendesség - a motor egy rugalmas blokkra van szerelve, amelynek tulajdonsága a rezgések és zajok csillapítása.
4-color trim available - ebben a tartományban lévő ventilátorok vékony műanyag rúddal díszíthetők, 4 rendelkezésre álló színben - kék, piros, zöld vagy sárga - a szoba kialakításától függően.

MÉRETEK (mm)

| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Hatalom | 8W |
| Hosszúság | 188 mm |
| Légáramlás | 85 m³/h |
| Magasság | 188 hmm |
| Súly | 0,65 kg |
| Szélesség | 129,5 mm |
| Temperatura maxima aer | 40°C |
| Hangnyomás | 26,5 dB(A) |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Magatartási megállapodás | 100 mm |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Motorvédelem, Szellőztetés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Fal, álmennyezet |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Ház anyaga | MŰANYAG |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





