Miért válassza a Daikin SkyAir Alpha sorozatú Bluevolution FDXM35F9-RZAG35A Inverter 12000 BTU klímaberendezést?



FDXM-F9 + RZAG-A
Burkolatlan álmennyezeti egység
Kompakt, tokozás nélküli álmennyezeti egység mindössze 200 mm magassággal
› A Sky Air Alpha kombinációja kategóriájában a legjobb minőséget, a legmagasabb hatékonyságot és teljesítményt garantálja
› Láthatatlan egység, mert diszkréten illeszkedik a mennyezetbe: csak a szívó- és nyomórács látható
› Kompakt méretek, könnyen beépíthető kis, mindössze 240 mm-es mennyezeti térbe
› Az akár 40 Pa átlagos külső statikus nyomás megkönnyíti a különböző hosszúságú flexibilis csövek használatát
› Az opcionális öntisztító szűrő maximális hatékonyságot, kényelmet és megbízhatóságot garantál a szűrő rendszeres tisztításával
› A többzónás készlet lehetővé teszi több klímazóna egyedi szabályozását egyetlen beltéri egységről
Sky Air Alpha-sorozat - FDXM-F3 / RZAG-MV1
A termék jellemzői
- > Kiváló hatásfok: - Energiacímkék A++-ig a hűtés és fűtés terén - A kompresszor jelentős hatékonyságjavulást biztosít
- > Láthatatlan egység, mert a mennyezetben van elrejtve: csak a szívó- és nyomórács látható
- > Az R-32-t tartalmazó termék kiválasztása 68%-kal csökkenti a környezetterhelést az R-410A-hoz képest, és a magas energiahatékonyságnak köszönhetően közvetlenül az energiafogyasztás csökkenéséhez vezet, miközben kisebb mennyiségű hűtőközeget is használ.
- > Kompakt méretek, könnyen szerelhető mindössze 240 mm-es mennyezetrésbe
- > Tökéletes egyensúly a hatékonyság és a kényelem között a változó hűtőközeg hőmérsékletnek köszönhetően: kiváló szezonális hatékonyság az év nagy részében és gyors reakciósebesség a legmelegebb napokon.
- > Az öntisztító szűrő opció a rendszeres szűrőtisztítás révén maximális hatékonyságot, kényelmet és megbízhatóságot biztosít
- > Alkalmas nagy érzékenységű infrastruktúra hűtési alkalmazásokhoz
- > Online vezérlő (opcionális): vezérelheti a beltéri egységet bárhonnan egy alkalmazáson, helyi hálózaton vagy az interneten keresztül, és áttekintheti az energiafogyasztást
- > A meglévő technológia újrafelhasználása R-22 vagy R-407C esetében
- > Az akár 40 Pa átlagos külső statikus nyomás megkönnyíti a különböző hosszúságú flexibilis csövek használatát
- > Beltéri egységek egységes választéka R-32 és R-410A számára
- > A többzónás készlet lehetővé teszi több egyénileg szabályozott klímazóna kiszolgálását egyetlen beltéri egység által
- > Alacsony energiafogyasztás az egyenáramú ventilátormotornak köszönhetően
- > -20 °C-ig garantált a fűtés és hűtés üzemmód
- > A hűtőközeg-hűtéses NYÁK megbízható hűtést garantál, mivel azt nem befolyásolja a környezeti hőmérséklet.
- > Maximális csőhossz 85 m
- > Kültéri egységek páros, dupla, hármas, négyes alkalmazásokhoz

inverter
Az inverteres kompresszorok folyamatosan állítják a kompresszor fordulatszámát az aktuális igényeknek megfelelően. A kevesebb indítás és leállás csökkenti az energiafogyasztást (akár 30%-kal), és stabilabb hőmérsékletet biztosít.

Csak a ventilátor
Az egység ventilátorként használható, amely hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt.

Automatikus kapcsolású hűtés-fűtés
Automatikusan kiválasztja a hűtési vagy fűtési módot a beállított hőmérséklet eléréséhez.

Több modelles alkalmazások
Akár 5 beltéri egység is csatlakoztatható egyetlen kültéri egységhez, még akkor is, ha eltérő kapacitással rendelkeznek. Minden beltéri egység külön-külön is üzemeltethető ugyanazon fűtési vagy hűtési módban.

Öntisztító szűrő (opcionális)
A szűrő naponta egyszer automatikusan megtisztítja magát. A karbantartás egyszerűsége optimális energiahatékonyságot és maximális kényelmet jelent anélkül, hogy drága vagy időigényes karbantartásra lenne szükség.

Többzóna
Legfeljebb 6 egyéni klímazónát tesz lehetővé egyetlen beltéri egységgel

Infrastruktúra hűtés
Megbízhatóan, hatékonyan és rugalmasan megszünteti az informatikai berendezések és szerverek által állandóan termelt hőt, így garantálja a maximális üzemidőt, de egyben a legjobb jövedelmezőséget is.

Ventilátor sebesség (3 sebesség)
Lehetővé teszi a megadott számú ventilátorsebesség kiválasztását.

Szárító program
Lehetővé teszi a páratartalom csökkentését a szobahőmérséklet változása nélkül.

Légszűrő
Eltávolítja a porrészecskéket a levegőből, így biztosítja a folyamatos tiszta levegő utánpótlást.

Heti ütemező (opcionális)
Fűtésre vagy hűtésre bármikor beállítható, naponta vagy hetente.

Ütemező 24 órára
Beállítható, hogy 24 órán belül bármikor üzembe helyezze

Infravörös távirányító (opcionális)
Távolról indítja, leállítja és beállítja a klímaberendezést.

Vezetékes távirányító (opcionális)
Elindítja, leállítja és beállítja a klímaberendezést.

Központi vezérlés (opcionális)
Indítsa el, állítsa le és állítsa be több klímaberendezést egy központi pontról.

Online vezérlő az alkalmazáson keresztül
Vezérelje a beltéri egységet bárhonnan az alkalmazáson keresztül

Automatikus újraindítás
Áramkimaradás után a készülék automatikusan az eredeti beállításokkal indul.

Öndiagnózis
Leegyszerűsíti a karbantartást a rendszerhibák vagy működési rendellenességek jelzésével.

| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 12000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 11601 (4776 - 12966) BTU |
| Fűtési kapacitás | 13648 (4776 - 17060) BTU |
| Hűtési kapacitás | 3,5 kW |
| Fűtési kapacitás | 4 kW |
| BECSÜLET | 3.9 |
| LÁTNOK | 5.9 |
| ZSARU | 5.53 |
| CÉLJA | 3.9 |
| Energiaosztályú hűtés | A+ |
| Energiaosztályú fűtés | A+ |
| Éves hűtési áramfogyasztás | 208 kW/év |
| Éves fűtési áramfogyasztás | 1255 kW/év |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Belső egységkód | FDXM35F3V1B9 |
| Egységtípus | CSATORNA |
| Funkciók | Öntisztulás, öndiagnosztika, párátlanítás, fűtés, hűtés, szellőztetés |
| Távoli | NEM |
| Hűtő levegő áramlás | 7,3 / 8,0 / 8,7 m³/perc |
| Fűtési levegő áramlás | 7,3 / 8,0 / 8,7 m³/perc |
| Hűtési zajszint | 27/35 dB |
| Szerelési felület | Álmennyezet |
| Belső egység hossza | 750 mm |
| Belső hajtásszélesség | 620 mm |
| Belső egység magassága | 200 mm |
| Súly | 21 kg |
| KÜLSŐ EGYSÉG | |
| Külső meghajtó kódja | RZAG35A2V1B |
| Kompresszor típusa | Inverter |
| Kompresszor technológia | Hinta |
| Hűtőközeg | R-32 |
| Maximális csőhossz | 50 m |
| Maximális szintkülönbség | 30 m |
| Külső meghajtó hossza | 765 mm |
| Külső hajtásszélesség | 550 mm |
| Külső egység magassága | 285 mm |
| Súly | 52 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Fedett felület | 25-35 m² |
| Minimális külső hőmérséklet hűtéssel üzemel | -20°C |
| Maximális külső hőmérséklet hűtés mellett | +52°C |
| Minimális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | -20°C |
| Maximális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | +20°C |
| Folyékony csatlakozó cső | 6,35 mm (1/4") |
| Gáz csatlakozó cső | 9,52 mm (3/8 hüvelyk) |
| Kondenzvíz csatlakozó cső | 32 mm |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 HÓNAP |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria








