Miért válassza a Daikin SkyAir Advance sorozatú Bluevolution FUA71A-RZASG71MV1 Inverter 24000 BTU mennyezeti dobozklímát?
Álmennyezetre felfüggesztett doboz 4 irányban légsugárral
BASZÁD MEG
Egyedülálló Daikin egység magas szobákhoz álmennyezet vagy szabad alapterület nélkül

A termék jellemzői
- > Még a 3,5 m-es mennyezettel rendelkező helyiségek is könnyen fűthetők vagy hűthetők, teljesítménycsökkenés nélkül
- > Könnyen beépíthető új építési vagy felújítási projektekbe
- > Az R-32 Bluevolution technológiával kombinálva 68%-kal csökkenti a környezetterhelést az R-410A-hoz képest, és a magas energiahatékonyságának köszönhetően közvetlenül csökkenti az energiafogyasztást, miközben akár 16 hűtőközeg mennyiséget is magában foglal. % Alsó
- > 5 különböző kisülési szög 0 és 60° között programozható a távirányítóról
- > Beltéri egységek egységes választéka R-32 és R-410A számára
- > Egyedi csappantyúvezérlés: rugalmasan illeszkedik bármely helyiség elrendezéséhez az egység helyének megváltoztatása nélkül!
- > A tiszta fehér (RAL9010) és vasszürke (RAL7011) bevonatú modern dizájnház tökéletesen harmonizál bármilyen belsővel
- > Optimális komfortot garantál a légáramlás automatikus beállítása a kívánt terhelésnek megfelelően
- > A 720 mm-es szivattyúzási magasságú kondenzvízszivattyú alapfelszereltségként növeli a telepítés rugalmasságát és sebességét


Működés otthonról való távozáskor
Az otthoni szabadság működése a belső hőmérsékletet a megadott komfortszinten tartja távolléte alatt, így energiát takarít meg

Jelenlegi megelőzés
A fűtés megkezdésekor vagy a termosztát kikapcsolásakor a levegő kiáramlási iránya vízszintes, a ventilátor sebessége pedig alacsony a huzat elkerülése érdekében. Fűtés után a levegőkifúvás és a ventilátor fordulatszáma visszaáll a kívánt beállításokra.

Egyedi szárnyvezérlés
A vezetékes távirányítóval történő egyedi zsaluvezérlés lehetővé teszi az egyes csappantyúk egyedi helyzetének egyszerű beállítását, hogy minden helyiség konfigurációjához illeszkedjen. Opcionális zárókészletek is rendelkezésre állnak.

Automatikus függőleges söprés
Lehetőség a légkifúvás irányának automatikus függőleges mozgásának kiválasztására, egyenletes légsugár és egyenletes hőmérsékleteloszlás érdekében a helyiségen belül.

Onecta alkalmazás (opcionális)
Irányítsd a beltéri klímát bárhonnan, okostelefonról vagy táblagépről

Csak a ventilátor
Az egység ventilátorként használható, amely hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt.

Automatikus kapcsolású hűtés-fűtés
Automatikusan kiválasztja a hűtési vagy fűtési módot a beállított hőmérséklet eléréséhez.

Ventilátor sebességek (3 sebesség + automatikus)
Lehetővé teszi a megadott számú ventilátorsebesség kiválasztását.

Szárító program
Lehetővé teszi a páratartalom csökkentését a szobahőmérséklet változása nélkül.

Légszűrő
Eltávolítja a porrészecskéket a levegőből, így biztosítja a folyamatos tiszta levegő utánpótlást.

Heti ütemező (opcionális)
Fűtésre vagy hűtésre bármikor beállítható, naponta vagy hetente.

Infravörös távirányító (opcionális)
Távolról indítja, leállítja és beállítja a klímaberendezést.

Vezetékes távirányító (opcionális)
Elindítja, leállítja és beállítja a klímaberendezést.

Központi vezérlés (opcionális)
Indítsa el, állítsa le és állítsa be több klímaberendezést egy központi pontról.

Automatikus újraindítás
Áramkimaradás után a készülék automatikusan az eredeti beállításokkal indul.

Öndiagnózis
Leegyszerűsíti a karbantartást a rendszerhibák vagy működési rendellenességek jelzésével.

Daikin leeresztő szivattyú készlet (standard)
Megkönnyíti a kondenzvíz elvezetését a beltéri egységből.

Alkalmazások dupla/hármas/négyszeres egységekkel
2, 3 vagy 4 beltéri egység csatlakoztatható egyetlen kültéri egységhez, még akkor is, ha eltérő kapacitással rendelkeznek. Minden beltéri egység ugyanabban a hűtési vagy fűtési módban működik, egyetlen távirányítóról működtetve.

Hűtési infrastruktúra
Megbízhatóan, hatékonyan és rugalmasan szünteti meg az informatikai berendezések és szerverek által állandóan termelt hőt, így garantálja a maximális üzemidőt, de egyben a legjobb jövedelmezőséget is.
Sky Air Advance sorozat - FUA-A / RZASG-MV1

A termék jellemzői
- > Még a 3,5 m-es mennyezettel rendelkező helyiségek is nagyon egyszerűen, kapacitáscsökkenés nélkül fűthetők vagy hűthetők
- > Nagy hatásfok: - Energiacímkék A++-ig (hűtés) / A+ (fűtés) - a kompresszor jelentős hatékonyságjavulást biztosít
- > Az R-32-t tartalmazó termék kiválasztása 68%-kal csökkenti a környezetterhelést az R-410A-hoz képest, és a magas energiahatékonyságnak köszönhetően közvetlenül az energiafogyasztás csökkenéséhez vezet, miközben kisebb mennyiségű hűtőközeget is használ.
- > Könnyen beépíthető új építési vagy felújítási projektekbe
- > Nagyon kompakt és könnyen telepíthető
- > Az R-32 Bluevolution technológiával kombinálva 68%-kal csökkenti a környezetterhelést az R-410A-hoz képest, és magas energiahatékonyságának köszönhetően közvetlenül csökkenti az energiafogyasztást, miközben akár 16 hűtőközeg mennyiséget is magában foglal. % Alsó
- > A meglévő technológia újrafelhasználása R-22 vagy R-407C esetében
- > 5 különböző kisülési szög 0 és 60° között programozható a távirányítóról
- > Beltéri egységek egységes választéka R-32 és R-410A számára
- > Egyedi csappantyúvezérlés: rugalmasan illeszkedik bármely helyiség elrendezéséhez az egység helyének megváltoztatása nélkül!
- > -15 °C-ig garantált a fűtés és hűtés üzemmód
- > A hűtőközeg-hűtéses NYÁK megbízható hűtést garantál, mivel azt nem befolyásolja a környezeti hőmérséklet.
- > A tiszta fehér (RAL9010) és vasszürke (RAL7011) bevonatú modern dizájnház tökéletesen harmonizál bármilyen belsővel
- > Maximális csőhossz 50 m-ig, a minimális csőhossz nincs korlátozva
- > Optimális komfortot garantál a légáramlás automatikus beállítása a kívánt terhelésnek megfelelően
- > Kültéri egységek páros, dupla, hármas, négyes alkalmazásokhoz
- > A 720 mm-es szivattyúzási magasságú kondenzátum szivattyú alapfelszereltségként növeli a telepítés rugalmasságát és sebességét

inverter
Az inverteres kompresszorok folyamatosan állítják a kompresszor fordulatszámát az aktuális igényeknek megfelelően. A kevesebb indítás és leállás csökkenti az energiafogyasztást (akár 30%-kal), és stabilabb hőmérsékletet biztosít.

Működés otthonról való távozáskor
Az „Otthonlét” üzemmód az Ön távolléte alatt a megadott komfortszinten tartja a belső hőmérsékletet, így energiát takarít meg

Jelenlegi megelőzés
A fűtés megkezdésekor vagy a termosztát kikapcsolásakor a levegő kifúvás iránya vízszintes, a ventilátor sebessége pedig alacsony a huzat elkerülése érdekében. Fűtés után a levegőkifúvás és a ventilátor fordulatszáma visszaáll a kívánt beállításokra.

Egyedi szárnyvezérlés
A vezetékes távirányítóval történő egyedi zsaluvezérlés lehetővé teszi az egyes csappantyúk egyedi helyzetének egyszerű beállítását, hogy megfeleljen minden helyiség konfigurációjának. Opcionális zárókészletek is rendelkezésre állnak.

Automatikus függőleges söprés
Lehetőség a levegőkifúvás irányának automatikus függőleges mozgásának kiválasztására az egyenletes levegősugár és a helyiségen belüli egyenletes hőmérséklet-eloszlás érdekében.

Onecta alkalmazás (opcionális)
Irányítsd a beltéri klímát bárhonnan, okostelefonról vagy táblagépről

Lengő kompresszor
A lengésidejű kompresszorok egységes szeleppel és görgővel rendelkeznek, kevesebb mozgó alkatrészrel, amelyek kevesebb vibrációt és súrlódást okoznak, nagyobb megbízhatóságot és hatékonyságot érnek el a hagyományos forgókompresszorokhoz képest

Szezonális hatékonyság – Okos energiafelhasználás
A szezonális hatékonyság valósághűbb képet ad arról, hogy a klímaberendezések hogyan teljesítenek a teljes fűtési vagy hűtési szezonban.

Csere technológia
A rendszer gyors és minőségi cseréje a legköltséghatékonyabb módon

Csak a ventilátor
Az egység ventilátorként használható, amely hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt.

Automatikus kapcsolású hűtés-fűtés
Automatikusan kiválasztja a hűtési vagy fűtési módot a beállított hőmérséklet eléréséhez.

Éjszakai mód
Automatikusan csökkenti a zajt a kültéri egység éjszakai működése közben 3 dB(A) értékkel azáltal, hogy eltávolít egy jumpert a kültéri egységről. (Csak több kültéri egység hűtés üzemmódban).

Ventilátor sebességek (3 sebesség + automatikus)
Lehetővé teszi a megadott számú ventilátorsebesség kiválasztását.

Szárító program
Lehetővé teszi a páratartalom csökkentését a szobahőmérséklet változása nélkül.

Légszűrő
Eltávolítja a porrészecskéket a levegőből, így biztosítja a folyamatos tiszta levegő utánpótlást.

Heti ütemező (opcionális)
Fűtésre vagy hűtésre bármikor beállítható, naponta vagy hetente.

Infravörös távirányító (opcionális)
Távolról indítja, leállítja és beállítja a klímaberendezést.

Vezetékes távirányító (opcionális)
Elindítja, leállítja és beállítja a klímaberendezést.

Központi vezérlés (opcionális)
Indítsa el, állítsa le és állítsa be több klímaberendezést egy központi pontról.

Automatikus újraindítás
Áramkimaradás után a készülék automatikusan az eredeti beállításokkal indul.

Öndiagnózis
Leegyszerűsíti a karbantartást a rendszerhibák vagy működési rendellenességek jelzésével.

Daikin leeresztő szivattyú készlet (standard)
Megkönnyíti a kondenzvíz elvezetését a beltéri egységből.

Alkalmazások dupla/hármas/négyszeres egységekkel
2, 3 vagy 4 beltéri egység csatlakoztatható egyetlen kültéri egységhez, még akkor is, ha eltérő kapacitással rendelkeznek. Minden beltéri egység ugyanabban a hűtési vagy fűtési módban működik, egyetlen távirányítóról működtetve.

Hűtési infrastruktúra
Megbízhatóan, hatékonyan és rugalmasan szünteti meg az informatikai berendezések és szerverek által állandóan termelt hőt, így garantálja a maximális üzemidőt, de egyben a legjobb jövedelmezőséget is.
| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 24000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 23202 BTU |
| Fűtési kapacitás | 25590 BTU |
| Hűtési kapacitás | 6,8 kW |
| Fűtési kapacitás | 7,5 kW |
| BECSÜLET | 3.83 |
| LÁTNOK | 6.16 |
| ZSARU | 5.17 |
| CÉLJA | 3.9 |
| Energiaosztályú hűtés | A++ |
| Energiaosztályú fűtés | A+ |
| Éves hűtési áramfogyasztás | 386 kW/év |
| Éves fűtési áramfogyasztás | 1615 kW/év |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Belső egységkód | FUA71A |
| Egységtípus | Doboz |
| Funkciók | Öndiagnózis, Párátlanítás, Fűtés, Hűtés, Szellőztetés |
| Szín | fehér |
| Távoli | IGEN |
| Szűrő | Por |
| Hűtő levegő áramlás | 16,0 / 19,5 / 23,0 m³/perc |
| Fűtési levegő áramlás | 16,0 / 19,5 / 23,0 m³/perc |
| Hűtési zajszint | 27/35 dB |
| Szerelési felület | MENNYEZET |
| Belső egység hossza | 950 mm |
| Belső hajtásszélesség | 950 mm |
| Belső egység magassága | 198 mm |
| Súly | 25 kg |
| KÜLSŐ EGYSÉG | |
| Külső meghajtó kódja | RZASG71MV1 |
| Kompresszor típusa | Inverter |
| Kompresszor technológia | Hinta |
| Hűtőközeg | R-32 |
| Maximális csőhossz | 50 m |
| Maximális szintkülönbség | 30 m |
| Külső meghajtó hossza | 900 mm |
| Külső hajtásszélesség | 300 mm |
| Külső egység magassága | 770 mm |
| Súly | 70 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Fedett felület | 60-70 m² |
| Minimális külső hőmérséklet hűtéssel üzemel | -15°C |
| Maximális külső hőmérséklet hűtés mellett | +46°C |
| Minimális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | -15°C |
| Maximális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | +15,5°C |
| Folyékony csatlakozó cső | 9,52 mm (3/8") |
| Gáz csatlakozó cső | 15,88 mm (5/8 hüvelyk) |
| Kondenzvíz csatlakozó cső | 32 mm |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 HÓNAP |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria











