Miért válassza a Daikin SkyAir Advance sorozatú Bluevolution FHA125A-RZASG125MY1 Inverter 42000 BTU mennyezeti klímaberendezést?



›
A Sky Air Alpha RZAG-A mini sorozat tartalmazza a technikai hűtési funkciót
›
A Sky Air Alpha sorozat új sorozata, egyetlen ventilátorral!
FHA-A
Felfüggesztett egység
Nagy helyiségekhez álmennyezet vagy szabad hely nélkül a padlón
› A Sky Air Alpha kombinációja a legjobb minőséget, a legmagasabb hatékonyságot és teljesítményt garantálja kategóriájában
› Ideális kényelmes légáramláshoz nagy helyiségekben a Coandă-effektusnak köszönhetően: akár 100°-os kifúvási szög

› Még a 3,8 m-es belmagasságú helyiségek is fűthetők vagy hűthetők a teljesítmény csökkenése nélkül
› Új épületekbe és átalakítási projektekbe egyaránt beépíthető
› Az egység könnyen felszerelhető sarkokba és szűk helyekre, csak 30 mm-es oldaltávolságra van szükség a szervizeléshez

› 5 ventilátorsebesség áll rendelkezésre a maximális kényelem érdekében
› A modern berendezés könnyedén beilleszthető bármilyen belső térbe. A zsaluk teljesen bezáródnak, ha az egység nem működik, és nem láthatók a levegőbeszívó rácsok
Sky Air Advance sorozat - FHA-A / RZASG-MV1
A termék jellemzői
- > Nagy hatásfok: - Energiacímkék A++-ig (hűtés) / A+ (fűtés) - a kompresszor jelentős hatékonyságjavulást biztosít
- > Ideális kényelmes légáramláshoz nagy helyiségekben a Coandă-effektusnak köszönhetően: akár 100°-os kifúvásszög
- > Az R-32-t tartalmazó termék kiválasztása 68%-kal csökkenti a környezetterhelést az R-410A-hoz képest, és a magas energiahatékonyságnak köszönhetően az energiafogyasztás közvetlen csökkenéséhez vezet, miközben kisebb mennyiségű hűtőközeget is használ.
- > Még a 3,8 m-es mennyezettel rendelkező helyiségek is nagyon egyszerűen, teljesítménycsökkenés nélkül fűthetők vagy hűthetők
- > Nagyon kompakt és könnyen telepíthető
- > Könnyen beépíthető új építési vagy felújítási projektekbe
- > A meglévő technológia újrafelhasználása R-22 vagy R-407C esetében
- > Az R-32 Bluevolution technológiával kombinálva 68%-kal csökkenti a környezetterhelést az R-410A-hoz képest, és a magas energiahatékonyságának köszönhetően közvetlenül csökkenti az energiafogyasztást, miközben akár 16 hűtőközeg mennyiséget is magában foglal. % Alsó
- > Az egység könnyen felszerelhető sarkokba és szűk helyekre, mindössze 30 mm oldalsó teret igényel a szervizeléshez
- > Beltéri egységek egységes választéka R-32 és R-410A számára
- > -15 °C-ig garantált a fűtés és hűtés üzemmód
- > A hűtőközeg-hűtéses NYÁK megbízható hűtést garantál, mivel azt nem befolyásolja a környezeti hőmérséklet.
- > Alacsony energiafogyasztás a speciálisan kialakított DC ventilátormotornak köszönhetően
- > Maximális csőhossz 50 m-ig, a minimális csőhossz nincs korlátozva
- > 5 különböző ventilátorsebesség áll rendelkezésre a maximális kényelem érdekében
- > Kültéri egységek páros, dupla, hármas, négyes alkalmazásokhoz
- > A modern egység tökéletesen harmonizál bármilyen belső térrel. A szárnyak teljesen bezáródnak, ha az egység nem működik, és a légbeszívó rácsok nem láthatók

inverter
Az inverteres kompresszorok folyamatosan állítják be a kompresszor fordulatszámát az aktuális igényeknek megfelelően. A kevesebb indítás és leállás csökkenti az energiafogyasztást (akár 30%-kal), és stabilabb hőmérsékletet biztosít.

Működés otthonról való távozáskor
Az otthoni szabadság működése a belső hőmérsékletet a megadott komfortszinten tartja távolléte alatt, így energiát takarít meg

Automatikus függőleges söprés
Lehetőség a levegőkifúvás irányának automatikus függőleges mozgásának kiválasztására az egyenletes levegősugár és a helyiségen belüli egyenletes hőmérséklet-eloszlás érdekében.

Lengő kompresszor
A lengésidejű kompresszorok egységes szeleppel és görgővel rendelkeznek, kevesebb mozgó alkatrészrel, amelyek kevesebb vibrációt és súrlódást okoznak, nagyobb megbízhatóságot és hatékonyságot érnek el a hagyományos forgókompresszorokhoz képest

Szezonális hatékonyság – Okos energiafelhasználás
A szezonális hatékonyság valósághűbb képet ad arról, hogy a klímaberendezések hogyan teljesítenek a teljes fűtési vagy hűtési szezonban.

Csere technológia
A rendszer gyors és minőségi cseréje a legköltséghatékonyabb módon

Csak a ventilátor
Az egység ventilátorként használható, amely hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt.

Automatikus kapcsolású hűtés-fűtés
Automatikusan kiválasztja a hűtési vagy fűtési módot a beállított hőmérséklet eléréséhez.

Éjszakai mód
Automatikusan csökkenti a zajt a kültéri egység éjszakai működése közben 3 dB(A) értékkel azáltal, hogy eltávolít egy jumpert a kültéri egységről. (Csak több kültéri egység hűtés üzemmódban).

Hűtési infrastruktúra
Megbízhatóan, hatékonyan és rugalmasan szünteti meg az informatikai berendezések és szerverek által állandóan termelt hőt, így garantálja a maximális üzemidőt, de egyben a legjobb jövedelmezőséget is.

Alkalmazások dupla/hármas/négyszeres egységekkel
2, 3 vagy 4 beltéri egység csatlakoztatható egyetlen kültéri egységhez, még akkor is, ha eltérő kapacitással rendelkeznek. Minden beltéri egység ugyanabban a hűtési vagy fűtési módban működik, egyetlen távirányítóról működtetve.

Ventilátor sebességek (3 sebesség + automatikus)
Lehetővé teszi a megadott számú ventilátorsebesség kiválasztását.

Szárító program
Lehetővé teszi a páratartalom csökkentését a szobahőmérséklet változása nélkül.

Légszűrő
Eltávolítja a porrészecskéket a levegőből, így biztosítja a folyamatos tiszta levegő utánpótlást.

Heti ütemező (opcionális)
Fűtésre vagy hűtésre bármikor beállítható, naponta vagy hetente.

Onecta alkalmazás (opcionális)
Irányítsd a beltéri klímát bárhonnan, okostelefonról vagy táblagépről

Infravörös távirányító (opcionális)
Távolról indítja, leállítja és beállítja a klímaberendezést.

Vezetékes távirányító (opcionális)
Elindítja, leállítja és beállítja a klímaberendezést.

Központi vezérlés (opcionális)
Indítsa el, állítsa le és állítsa be több klímaberendezést egy központi pontról.

Automatikus újraindítás
Áramkimaradás után a készülék automatikusan az eredeti beállításokkal indul.

Öndiagnózis
Leegyszerűsíti a karbantartást a rendszerhibák vagy működési rendellenességek jelzésével.

Infravörös távirányító (opcionális)
Távolról indítja, leállítja és beállítja a légkondicionálót.

Több modelles alkalmazások
Akár 5 beltéri egység is csatlakoztatható egyetlen kültéri egységhez, még akkor is, ha eltérő kapacitással rendelkeznek. Minden beltéri egység külön-külön is üzemeltethető ugyanazon fűtési vagy hűtési módban.

| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 42000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 41285 BTU |
| Fűtési kapacitás | 46062 BTU |
| Hűtési kapacitás | 12,1 kW |
| Fűtési kapacitás | 13,5 kW |
| LÁTNOK | 5.83 |
| CÉLJA | 4.09 |
| Energiaosztályú hűtés | A+ |
| Energiaosztályú fűtés | A |
| Éves hűtési áramfogyasztás | 1245 kW/év |
| Éves fűtési áramfogyasztás | 2193 kW/év |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 400 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Belső egységkód | FHA125A |
| Egységtípus | Mennyezet |
| Funkciók | Öndiagnózis, Párátlanítás, Fűtés, Hűtés, Szellőztetés |
| Szín | fehér |
| Távoli | IGEN |
| Szűrő | Por |
| Hűtő levegő áramlás | 23/27/31 m³/perc |
| Fűtési levegő áramlás | 23/27/31 m³/perc |
| Hűtési zajszint | 38/46 dB |
| Szerelési felület | MENNYEZET |
| Belső egység hossza | 1590 mm |
| Belső hajtásszélesség | 690 mm |
| Belső egység magassága | 235 mm |
| Súly | 38 kg |
| KÜLSŐ EGYSÉG | |
| Külső meghajtó kódja | RZASG125MY1 |
| Kompresszor típusa | Inverter |
| Kompresszor technológia | Hinta |
| Hűtőközeg | R-32 |
| Maximális csőhossz | 50 m |
| Maximális szintkülönbség | 30 m |
| Külső meghajtó hossza | 940 mm |
| Külső hajtásszélesség | 320 mm |
| Külső egység magassága | 900 mm |
| Súly | 70 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Fedett felület | 100-125 m² |
| Minimális külső hőmérséklet hűtéssel üzemel | -15°C |
| Maximális külső hőmérséklet hűtés mellett | +46°C |
| Minimális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | -15°C |
| Maximális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | +15,5°C |
| Folyékony csatlakozó cső | 9,52 mm (3/8") |
| Gáz csatlakozó cső | 15,88 mm (5/8 hüvelyk) |
| Kondenzvíz csatlakozó cső | 16 mm |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 HÓNAP |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria








