Miért válassza a Daikin SkyAir Alpha sorozatú Bluevolution FHA71A9-RZAG71MY1 Inverter 24000 BTU mennyezeti légkondicionálót?

›
A Sky Air Alpha RZAG-A minisorozat hűtési funkcióval rendelkezik
technika
›
A Sky Air Alpha sorozat új sorozata egyetlen ventilátorral!
FHA-A
Egység felfüggesztve
Nagy helyiségekhez, ahol nincs álmennyezet vagy szabad hely Padló
› A Sky Air Alpha készülékkel való kombináció garantálja kategóriájában a legjobb minőséget, a legnagyobb hatékonyságot és teljesítményt
› Ideális kényelmes légsugárhoz nagy helyiségekben, köszönhetően Coandă-hatás: kisülési szög akár 100°-ig

› Még a legfeljebb 3,8 m mennyezetű szobák is fűthetők vagy lehűtve a kapacitás csökkenése nélkül
› Új épületekbe és újjáépítési projektekbe egyaránt telepíthető
› Az egység könnyen felszerelhető szűk sarkokba és helyekre, ami megköveteli csak 30 mm oldalirányú szolgálati tér

› 5 ventilátorsebesség érhető el Maximális kényelem
› A modern egység könnyen integrálható bármilyen belső térbe. A rések teljesen leáll, ha a meghajtó nem működik, és én nem vagyok Látható légbeszívó rácsok
Sky Air Alpha-sorozat - FHA-A / RZAG-MV1
Termékjellemzők
- > Kiváló hatékonyság: - Energiacímkék A++-ig hűtésben és fűtésben - A kompresszor jelentős hatékonyságjavulást biztosít
- > Ideális kényelmes légsugárhoz nagy helyiségekben a Coandă-hatásnak köszönhetően: akár 100°-os kisülési szög
- > Az R-32-vel rendelkező termék kiválasztása 68% -kal csökkenti a környezeti hatást az R-410A-hoz képest, és a magas energiahatékonyság miatt az energiafogyasztás közvetlen csökkenéséhez vezet, miközben kevesebb hűtőközeget tartalmaz
- > Még a legfeljebb 3,8 m mennyezetű helyiségek is nagyon könnyen fűthetők vagy hűthetők kapacitásvesztés nélkül
- > A hatékonyság és a kényelem tökéletes egyensúlya a változó hűtőközeg-hőmérsékletnek köszönhetően: kiváló szezonális hatékonyság az év nagy részében és gyors reakciókészség a legmelegebb napokon.
- > Könnyen telepíthető új építési vagy felújítási projektekbe
- > Nagy érzékenységű infrastruktúra-hűtési alkalmazásokhoz alkalmas
- > Az R-32 Bluevolution technológiával kombinálva 68%-kal csökkenti a környezetre gyakorolt hatást az R-410A-hoz képest, és a magas energiahatékonyságnak köszönhetően közvetlenül csökkenti az energiafogyasztást, miközben akár 16%-kal kevesebb hűtőközeget tartalmaz
- > A meglévő technológia újrafelhasználása R-22 vagy R-407C számára
- > Az egység könnyen felszerelhető szűk sarkokba és helyekre, mindössze 30 mm oldalsó helyet igényel a szervizeléshez
- > Egységes beltéri egységek az R-32 és R-410A számára
- > A fűtési és hűtési üzemmódban való működés -20 °C-ig garantált
- > Alacsony energiafogyasztás a speciálisan tervezett DC ventilátormotornak köszönhetően
- > A hűtőközeggel hűtött PCB garantálja a megbízható hűtést, mivel azt nem befolyásolja a környezeti hőmérséklet.
- > 5 különböző ventilátorsebesség érhető el a maximális kényelem érdekében
- > Maximális csőhossz 85 m-ig
- > A modern egység tökéletesen harmonizál bármilyen belső térrel. A lengéscsillapítók teljesen bezáródnak, ha az egység nem működik, és a légbeszívó rácsok nem láthatók
- > Kültéri egységek pár, dupla, három, négyszeres alkalmazásokhoz
-
Inverter
Az inverteres kompresszorok folyamatosan állítják be a kompresszor sebességét a tényleges igényeknek megfelelően. A kevesebb indítás és leállítás alacsonyabb energiafogyasztást (akár 30%) és stabilabb hőmérsékletet eredményez.
-
Működés otthonról való távozáskor
Az otthonról való távozáskor történő működés távollét alatt a beltéri hőmérsékletet a meghatározott kényelmi szinten tartja, így energiát takarít meg
-
Automatikus függőleges seprés
Lehetőség a légkisülés irányának automatikus függőleges elmozdulásának kiválasztására az egyenletes légsugár és a hőmérséklet egyenletes eloszlása érdekében a kamrában.
-
Automatikus hűtés - fűtés kapcsolás
Automatikusan válassza ki a hűtési vagy fűtési módot a beállított hőmérséklet eléréséhez.
-
Az infrastruktúra hűtése
Megbízhatóan, hatékonyan és rugalmasan kiküszöböli az informatikai berendezések és szerverek által termelt hőt, hogy garantálja a maximális rendelkezésre állást és a legjobb költséghatékonyságot.
-
Csak ventilátor
Az egység ventilátorként használható, amely hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt.
-
Ventilátor fogaskerekek (3 sebességes + automatikus)
Lehetővé teszik a kiválasztást a megadott számú ventilátorsebességig.
-
Szárítási program
Lehetővé teszi a páratartalom csökkentését a szobahőmérséklet változása nélkül.
-
Légszűrő
Eltávolítja a porszemcséket a levegőből, ezáltal biztosítva a tiszta levegő folyamatos ellátását.
-
Heti programozó
Beállítható úgy, hogy bármikor, naponta vagy hetente bekapcsolja a fűtést vagy a hűtést.
-
Infravörös távirányító (opcionális)
Távolról kapcsolja be, ki és be a légkondicionálót.
-
Vezetékes távirányító (opcionális)
Kapcsolja be, ki és be a légkondicionálót.
-
Központi vezérlés (opcionális)
Kapcsoljon be és ki több légkondicionálót, és állítsa be egy központi pontról.
-
Onecta alkalmazáson keresztül
Vezérelje a beltéri egységet bárhonnan az alkalmazáson keresztül
-
Automatikus újraindítás
Áramkimaradás után a készülék automatikusan elindul az eredeti beállításokkal.
-
Öndiagnózis
Leegyszerűsíti a karbantartást a rendszerhibák vagy működési rendellenességek jelzésével.
Daikin vízelvezető szivattyú készlet (Standard)
Megkönnyíti a kondenzátum elvezetését a beltéri egységből.
-
Többmodelles alkalmazások
Egy kültéri egységhez legfeljebb 5 beltéri egység csatlakoztatható, még akkor is, ha eltérő kapacitással rendelkeznek. Minden beltéri egység külön-külön működtethető ugyanabban a fűtési vagy hűtési üzemmódban.
-
Dupla/tripla/négyszeres meghajtású alkalmazások
Egy kültéri egységhez 2, 3 vagy 4 beltéri egység csatlakoztatható, még akkor is, ha eltérő kapacitással rendelkeznek. Minden beltéri egység ugyanabban a hűtési vagy fűtési üzemmódban működik, egyetlen távirányítóval működtetve.


| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 24000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 23202 BTU |
| Fűtési kapacitás | 25590 BTU |
| Hűtési kapacitás | 6,8 kW |
| Fűtési kapacitás | 7 kW |
| LÁTNOK | 7.11 |
| CÉLJA | 4.32 |
| Energiaosztályú hűtés | A++ |
| Energiaosztályú fűtés | A+ |
| Éves hűtési áramfogyasztás | 335 kW/év |
| Éves fűtési áramfogyasztás | 1523 kW/év |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 400 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Belső egységkód | FHA71A9 |
| Egységtípus | Mennyezet |
| Funkciók | Öndiagnózis, Párátlanítás, Fűtés, Hűtés, Szellőztetés |
| Szín | fehér |
| Távoli | IGEN |
| Szűrő | Por |
| Hűtő levegő áramlás | 14 / 20,5 m³/perc |
| Fűtési levegő áramlás | 14 / 20,5 m³/perc |
| Hűtési zajszint | 34/38 dB |
| Szerelési felület | MENNYEZET |
| Belső egység hossza | 1270 mm |
| Belső hajtásszélesség | 690 mm |
| Belső egység magassága | 235 mm |
| Súly | 31 kg |
| KÜLSŐ EGYSÉG | |
| Külső meghajtó kódja | RZAG71MV1 |
| Kompresszor típusa | Inverter |
| Kompresszor technológia | Hinta |
| Hűtőközeg | R-32 |
| Maximális csőhossz | 55 m |
| Maximális szintkülönbség | 30 m |
| Külső meghajtó hossza | 900 mm |
| Külső hajtásszélesség | 320 mm |
| Külső egység magassága | 770 mm |
| Súly | 52 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Fedett felület | 60-70 m² |
| Minimális külső hőmérséklet hűtéssel üzemel | -20°C |
| Maximális külső hőmérséklet hűtés mellett | +52°C |
| Minimális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | -20°C |
| Maximális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | +18°C |
| Folyékony csatlakozó cső | 9,52 mm (3/8") |
| Gáz csatlakozó cső | 15,88 mm (5/8 hüvelyk) |
| Kondenzvíz csatlakozó cső | 16 mm |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 HÓNAP |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria








