Elektronikus tartozékok vezérléshez és beállításhoz. A Wilo-HiControl 1 sorozat tisztavíz-szivattyúkban használatos az automatikus működés érdekében. A Wilo-HiControl 1 megvédi a szivattyút az alacsony térfogatáramú működéstől. A térfogatáram-érzékelőnek és a nyomásérzékelőnek köszönhetően a Wilo-HiControl 1 automatizálja a szivattyút két érték, az indítónyomás és a térfogatáram között. Ha a hálózati nyomás alacsonyabb, mint az indítónyomás, a Wilo-HiControl 1 beindítja a szivattyút. A szivattyú addig működik, amíg a térfogatáram a térfogatáram leválasztó térfogatáram értéke alá nem esik.
A kis belső tartályok megakadályozzák az ütéseket és az oszcillációkat.
A Wilo-HiControl 1-EK változat elektromos kábellel és beépített aljzattal csökkenti a telepítési időt azáltal, hogy közvetlenül a szivattyúhoz és a feszültségellátáshoz csatlakozik.
A Wilo-HiControl 1 felszíni szivattyúkra vagy merülő motoros szivattyúkra szerelhető magán vízellátáshoz.
Különleges jellemzők
< style="margó-jobb: 0px; margó-alsó: 0px; margó-bal: 0px; font-család: "Noto Sans", Arial, sans-serif; betűméret: 16px; lista-stílus: nincs; szín: rgb(80, 80, 80); vázlat: nincs !fontos;">Inline változat függőleges tengelyű bemenettel és kimenettel, valamint menetes újrakódolással, alkalmas a szivattyúházhoz való közvetlen csatlakoztatásra vagy fali konzol (tartozék) segítségével történő falra szerelésre.
Megjegyzés
A HiControl 1 csak függőlegesen, kimenettel felfelé szerelhető fel!
A szállítás tartalma
- HiControl 1 EK
- beleértve 1,5 m-es csatlakozókábelt közbenső csatlakozóval EK
- Kábelrögzítő a csatlakoztatásra kész szivattyúegységek gyors és biztonságos telepítéséhez
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Élő karmester | 1 |
| Névleges feszültség U | 220/230/240V |
| Villamosenergia-hálózat frekvenciája f | 50 Hz |
| Curent névleges min. | 2 A |
| Curent névleges max. | 10 A |
| A védelem mértéke | IP65 |
| Max. környezeti hőmérséklet | 50 °C |
| Súly | 1,4 kg |
| Termék | Wilo |
| Nem. művészet. | 4190895 |
| Szivattyúzott folyadék hőmérséklete max. | 50 °C |
| Terhelés max. Q | 8 m³/h |
| Bejövő kapcsolat | G 1 |
| Kimenő kapcsolat | G 1 |
| Ház anyaga | PA6 |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





