| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | WILO |
| JELLEMZŐK | |
| Energiaosztály | nélkül |
| Hatalom | 18,5 kW |
| Hosszúság | 899 mm |
| Magasság | 691 mm |
| Súly | 215 kg |
| Szélesség | 357 mm |
| táplálás | 3 ~ 400 V, 50/60 Hz |
| Temperatura minimumok admisa | -20°C |
| Temperatura maxim admisa | +140°C |
| Grad de protection | IP55 |
| Karimatávolság | 500 mm |
| Névleges átmérő | 80 |
| Energiahatékonysági mutató | IE 3 |
| Magatartási megállapodás | KARIMA |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szivattyú típusa | Recirkulációs szivattyú |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 HÓNAP |
| DÁTUM HIDRAULICE | |
| Kisütési csatlakozás | DN 80 |
| Legnagyobb üzemi nyomás PN | 16 rúd |
| Max. szivattyúzási magasság | 50 négyzetméter |
| A MOTOR MŰSZAKI ADATAI | |
| Névleges motorteljesítmény | 18,5 kW |
| ANYAG | |
| Szivattyúház | 5.1301/EN-GJL-250, KTL-lel borítva |
| TELEPÍTÉSI MÉRETEK | |
| Szívócső csatlakozás | DN 80 |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Curent névleges max. | 33 A |
| Terhelés max. Q | 150 m³/h |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria







