Termékleírás
hordozható infravörös elektromos hűtőborda
Soler & Palau HET-1800



elektromos hűtőborda hordozható infravörös Soler & Palau A HET-1800-at kifejezetten komfortzónák létrehozására tervezték kültéri burkolatokban, amelyek lokalizált hőt biztosítanak infravörös rövidhullámú kibocsátás.
Ennek a hordozható infravörös elektromos hűtőborda modellnek < span style="margó: 0px; párnázás: 0px; font-weight: 700;">extrudált alumínium és rozsdamentes acél. A 4 carbon lámpák által létrehozott fény gyenge, hogy ne zavarjon, és 3 perc alatt eléri a maximális hőmérsékletet. A hője lokalizált, azaz csak people and solid objects.
Lámpa energiahatékonysága: 90%.
Hűtőborda besorolása IP55, class I.
Tápegység
Egyfázisú 230V-50Hz.
FEATURES
Távirányító
A HET-1800 hordozható infravörös hűtőborda távirányítót tartalmaz.
Vezérlőpult
A HEC-1800 kezelőpanelje könnyen elérhető.
RANGE

MINTAALKALMAZÁS

hordozható infravörös elektromos hűtőborda
Soler & Palau HET-1800

![]()
![]()
elektromos hűtőborda hordozható infravörös Soler & Palau A HET-1800-at kifejezetten komfortzónák létrehozására tervezték kültéri burkolatokban, amelyek lokalizált hőt biztosítanak infravörös rövidhullámú kibocsátás.
Ennek a hordozható infravörös elektromos hűtőborda modellnek < span style="margó: 0px; párnázás: 0px; font-weight: 700;">extrudált alumínium és rozsdamentes acél. A 4 carbon lámpák által létrehozott fény gyenge, hogy ne zavarjon, és 3 perc alatt eléri a maximális hőmérsékletet. A hője lokalizált, azaz csak people and solid objects.
Lámpa energiahatékonysága: 90%.
Hűtőborda besorolása IP55, class I.
Tápegység
Egyfázisú 230V-50Hz.
FEATURES
Távirányító
A HET-1800 hordozható infravörös hűtőborda távirányítót tartalmaz.
Vezérlőpult
A HEC-1800 kezelőpanelje könnyen elérhető.
RANGE

MINTAALKALMAZÁS

| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | SOLER PALAU |
| JELLEMZŐK | |
| Egyéb funkciók | Fűtés |
| Hatalom | 900/1800W |
| táplálás | 230 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Távoli | IGEN |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | talaj |
| A MOTOR MŰSZAKI ADATAI | |
| Curent névleges IN | 8 A |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Villamosenergia-hálózat frekvenciája f | 50 Hz |
| Súly | 16,5 kg |
| Ház anyaga | Acél |
| Hossz L | 1590 mm |
| Szélesség W | 500 mm |
| Magasság H | 240 mm |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





