Soler & Palau TCDH Exd 195-8 centrifugális tetőventilátor
A TCDH EXD tetőventilátorok sorozata kifejezetten veszélyes és robbanásveszélyes gázok szellőztetésére/elszívására lett kifejlesztve.
Üzemi hőmérséklet 40°C-ig.
Hátul ívelt centrifugális rotor, horganyzott acéllemezből és alumínium agyból.
Az alap horganyzott acéllemezből és sárgaréz bemeneti gyűrűből készül. A burkolat horganyzott acéllemezből készül. Háromfázisú motor, IP 55, F osztály.
Madárvédő az EN09-010 szabványnak megfelelően.








motorok
Modelltől függően 4, 6 vagy 8 pólusú.
Tápegység:
Háromfázisú 230/400V-50Hz.
A tűzálló változatok megfelelnek a háromfázisú modellekre vonatkozó ATEX direktívának:
Tűzálló változat II2G EExd IIBT4.
Kérésre II2G EExd IICT4 változatok.
Igény szerint
PTC hővédelemmel ellátott fordulatszámú motor, amely frekvenciaváltóhoz csatlakoztatható.
Méretek (mm)



| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | IP 55 |
| Hatalom | 1500 W |
| Hosszúság | 946 mm |
| Légáramlás | 17000 m³/h |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 126 kg |
| Szélesség | 946 mm |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 400 V AC |
| Magatartási megállapodás | 560 mm |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Szellőzés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Tető |
| Alkalmazás | iparilag |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





