
Axiális tetőelszívó ventilátor Soler & Palau HCTB/4-450-B
Axiális ventilátorcsalád vízszintes kisüléssel, két változatban kapható:
Légelszívás B modellek
Légbeömlő A modellek
Az alap horganyzott acéllemezből készül. A fedél törzs alumíniumból készül.
A 315-400 modellek rotorjai öntött műanyag darabból készülnek, üvegszállal megerősítve a további szilárdság érdekében.
A 450-1000-es modellek különálló műanyag pengéket tartalmaznak, amelyek öntött alumínium agyba vannak zárva.
Modelltől függően kapható, egyfázisú vagy háromfázisú motorokkal és 4, 6, 8 vagy 4/8 pólussal.
< img title="Irodák" src=" https://www.climatico.ro/media/wysiwyg/prezentari-produse/ventilatoare-industriale/de-acoperis/Soler-Palau/crhb-crht/birouri.jpg" alt="Offices" width="60" class="" style="margin: 0px; párnázás: 0px; magasság: automatikus; max-szélesség: 100%; függőleges igazítás: felül;" >



Motors
Minden motor IP 65(1), F(2) osztályú védelemmel rendelkezik, golyóscsapágyakkal és hővédelemmel (3) van felszerelve.
Tápegység:
Egyfázisú 230V-50Hz .
Három fázisú 400V-50Hz.
Minden egyfázisú modell feszültségvezérelt sebességgel rendelkezik, kivéve HCTB/4-560, HCTB/4-630.
Minden háromfázisú modell autotranszformátor vezérelhető sebességgel. kivéve HCTT/4-560, HCTT/4-630, Ø 710–1000.
A Ø 800 és 1000 közötti modellek fordulatszámát inverter szabályozza.
(1) 800- 1000 modellek IP55
(2) A légáram hőmérsékleti határértékei -40 °C és +70 °C között vannak (kivéve a -20 °C és 40 °C közötti környezetben használható 800–1000 modellt).
(3) 800-1000 modellek nincsenek felszerelve hővédelemmel
A robbanásgátló változatok megfelelnek a háromfázisú modellek ATEX irányelvének:
- Fokozott biztonság EX II2G EExe IIT3 (kivéve a 315-ös modellt)
- Tűzállóság a 800-1000, EX II2G EExd IIBT5, EExd IICT4 vagy II3D modellekhez DIP 125ºC vagy 135ºC.
Üzemi hőmérséklet 40ºC-ig .
Kérésre
A ventilátor kétfokozatú motorral van felszerelve

Alaptartó a hosszú élettartam érdekében A rotorok kiegyensúlyozottak
a dinamikus ventilátor telepítésének megkönnyítése a standard
ISO 1940, ami azt jelenti
o rezgésmentes működés
Méretek (mm)



| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | IP65 |
| Hatalom | 480 W |
| Légáramlás | 5600 m³/h |
| Súly | 23,5 kg |
| Szélesség | 410 mm |
| Fogaskerekek | 1 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Magatartási megállapodás | 450 mm |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Tető |
| Alkalmazás | iparilag |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Átmérő | 895 mm |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





