centrifugális elszívó ventilátor fürdőhöz
Soler & Palau EBB-100N T

ventilátorok Soler & Palau < span style="margó: 0px; párnázás: 0px; szín: RGB (10, 51, 112); betűméret: 14px; vonalmagasság: 18px;">EBB-N ideális fürdőszobák és WC-k szellőztetéséhez megfelelő mind lakossági, mind kereskedelmi alkalmazásokhoz. Ezek a modellek egyfázisú centrifugálmotorral vannak felszerelve, amely 230V - 50Hz sebességgel működik, 2 pólussal.
Ennek a tartománynak a jellemzője a állítható időzítő , amely lehetővé teszi a ventilátor hosszan tartó működését.
TARTOZÉKOK <
p style="margó-alsó: 1rem; párnázás: 0px;">
Ezeknek a berendezéseknek a motorja két sebességgel működhet - 1500 vagy 1040 ford / perc. Az 1500 rpm fordulatszámú ventilátorok esetében a maximális teljesítmény 29 W, a maximális légáramlási sebesség pedig 100 m³/h. A többiek esetében a maximális teljesítmény 15 W, a maximális áramlási sebesség pedig 70 m³/h.

="margó: 0px; párnázás: 0px; szín: rgb(10, 51, 112); font-size: 14px;">EBB-100N T golyóscsapágyakkal vannak felszerelve, ami garantálja a hosszú élettartamot. Továbbá 40°C-ig működhet, és II. szigetelési osztályba tartozik, különösen ütések ellen kezelve.

IP44 Ez egy védelmi index, amely osztályozza a különböző házak, eszközök és készülékek tömítettségének mértékét. A ventilátorok Soler & Palau műanyagból készülnek, és összekapcsolt burkolattal vannak ellátva, amely véd a por beszivárgása és a fröccsenő víz ellen.

redőny - megakadályozza a levegő bejutását és korlátozza a hőszivárgást, amikor az elszívó nem működik. Akkor nyílik meg, amikor légnyomás.
Centrifugális rotor - nagy teljesítményt nyújt alacsony zajszinten, nagy nyomásállósággal.
filters - Minden ventilátor két fémszűrővel van felszerelve, amelyek védelmet nyújtanak a környezeti por ellen.
MÉRETEK (mm)

PERFORMANCE CURVE
| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | Soler Palau |
| JELLEMZŐK | |
| Hatalom | 29 W |
| Hosszúság | 211 mm |
| Légáramlás | 110 m³/h |
| Magasság | 268 mm |
| Súly | 1,8 kg |
| Szélesség | 147 mm |
| Temperatura maxima aer | 40°C |
| Hangnyomás | 34 dB(A) |
| Fogaskerekek | 2 |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230 V AC |
| Magatartási megállapodás | 100 mm |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Funkciók | Motorvédelem, időzítő, szellőzés |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szerelési típus | Fal, álmennyezet |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Ház anyaga | MŰANYAG |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





