Miért válassza a Daikin SkyAir Advance-sorozatú Bluevolution FBA140A-RZASG140MY1 Inverter 45000 BTU légcsatornás légkondicionálót?

FBA-A(9)
Burkolat nélküli tetőegység false közepes ESP-vel
A legvékonyabb és legerősebb meghajtó átlagos statikus nyomással a piacon
› A Sky Air Alpha kombinációja garantálja a legjobb minőséget, a legjobbat Nagyobb hatékonyság és teljesítmény kategóriájában
› A kategória legvékonyabb egysége, mindössze 245 mm (beépített magasság 300 mm), ezért a mennyezet keskeny lyukai már nem kihívás
› Alacsony működési zaj 25 dBA-ig
› Az átlagos külső statikus nyomás 150 Pa-ig megkönnyíti különböző hosszúságú rugalmas csövek használata
› Lehetőség az ESP módosítására távirányítóval A vezetékes lehetővé teszi a betáplált levegő áramlásának optimalizálását
› Diszkréten illeszkedik a mennyezetbe: csak szívó- és nyomórácsok láthatóak
› A többzónás készlet lehetővé teszi több zóna egyedi vezérlését Klíma egyetlen beltéri egységből
› Opcionális frisslevegő-beszívás
› Rugalmas telepítés: a légszívás iránya változtatható a hátsó szívóerőtől az alsó szívóerőig, és választhat a következők közül Ingyenes használat vagy csatlakoztatás szívórácsokhoz
› Standard kondenzátumszivattyú szivattyúzási magassággal 625 mm, növeli a rugalmasságot és a telepítés sebességét
Sky Air Advance-sorozat - FBA-A(9) / RZASG-MV1
Termékjellemzők
- > Kategóriájának legvékonyabb egysége mindössze 245 mm-rel (beépített magassága 300 mm), így a szűk rések a mennyezeten már nem jelentenek kihívást
- > Nagy hatékonyság: - Energiacímkék A++ (hűtés) / A+ (fűtés) - a kompresszor jelentős hatékonyságjavulást biztosít
- > Az R-32-vel rendelkező termék kiválasztása 68% -kal csökkenti a környezeti hatást az R-410A-hoz képest, és a magas energiahatékonyság miatt az energiafogyasztás közvetlen csökkenéséhez vezet, miközben kevesebb hűtőközeget tartalmaz
- > Nagyon kompakt és könnyen telepíthető
- > Az átlagos külső statikus nyomás 150 Pa-ig megkönnyíti a különböző hosszúságú rugalmas csövek használatát
- > A meglévő technológia újrafelhasználása R-22 vagy R-407C számára
- > Az R-32 Bluevolution technológiával kombinálva 68%-kal csökkenti a környezetre gyakorolt hatást az R-410A-hoz képest, és a magas energiahatékonyságnak köszönhetően közvetlenül csökkenti az energiafogyasztást, miközben akár 16%-kal kevesebb hűtőközeget tartalmaz
- > Az ESP vezetékes távirányítóval történő módosításának lehetősége lehetővé teszi a betáplált levegő mennyiségének optimalizálását
- > Diszkréten felfüggesztve a mennyezetben: csak szívó- és nyomórácsok láthatók
- > Működési zajszint alacsony, legfeljebb 25 dBA
- > Egységes beltéri egységek az R-32 és R-410A számára
- > A fűtési és hűtési üzemmódban való működés -15 °C-ig garantált
- > A hűtőközeggel hűtött PCB garantálja a megbízható hűtést, mivel azt nem befolyásolja a környezeti hőmérséklet.
- > Maximális csőhossz 50 m-ig, a minimális csőhossz nincs korlátozva
- > A többzónás készlet lehetővé teszi több egyedileg vezérelt klímazóna kiszolgálását egyetlen beltéri egységgel
- > Kültéri egységek pár, dupla, három, négyszeres alkalmazásokhoz
- > Alacsony energiafogyasztás a speciálisan tervezett DC ventilátormotornak köszönhetően
- > Opcionális frisslevegő-beszívás
- > Rugalmas telepítés: a légszívás iránya hátsó szívásról alsó szívásra változtatható
- > A standard beépített kondenzátumszivattyú 625 mm szivattyúmagassággal növeli a rugalmasságot és a telepítési sebességet
-
Onecta alkalmazáson keresztül
Vezérelje a beltéri egységet bárhonnan az alkalmazáson keresztül
-
Inverter
Az inverteres kompresszorok folyamatosan állítják be a kompresszor sebességét a tényleges igényeknek megfelelően. A kevesebb indítás és leállítás alacsonyabb energiafogyasztást (akár 30%) és stabilabb hőmérsékletet eredményez.
-
Működés otthonról való távozáskor
Az otthonról való távozáskor történő működés távollét alatt a beltéri hőmérsékletet a meghatározott kényelmi szinten tartja, így energiát takarít meg
Többzónás (opcionális)
Akár 6 egyedi klímazónát is lehetővé tesz egyetlen beltéri egységgel
Swing kompresszor
A lengési idejű kompresszorok egységes szeleppel és görgővel rendelkeznek, kevesebb mozgó alkatrésszel, kevesebb rezgést és súrlódást produkálva, nagyobb megbízhatóságot és hatékonyságot biztosítva a hagyományos rotációs kompresszorokhoz képest
Szezonális hatékonyság - Intelligens energiafelhasználás
A szezonális hatékonyság reálisabb jelzést ad arról, hogyan működnek a légkondicionálók a teljes fűtési vagy hűtési szezonban.
Cseretechnológia
Gyors és minőségi rendszercsere a legköltséghatékonyabb módon
-
Csak ventilátor
Az egység ventilátorként használható, amely hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt.
-
Automatikus hűtés - fűtés kapcsolás
Automatikusan válassza ki a hűtési vagy fűtési módot a beállított hőmérséklet eléréséhez.
-
Az infrastruktúra hűtése
Megbízhatóan, hatékonyan és rugalmasan kiküszöböli az informatikai berendezések és szerverek által termelt hőt, hogy garantálja a maximális rendelkezésre állást és a legjobb költséghatékonyságot.
Csendes
A Daikin beltéri egységei csendesek, mint a suttogás. A kültéri egységek garantáltan nem zavarják a környék békéjét.
-
Éjszakai mód
Automatikusan 3 dB(A)-val csökkenti a zajt a kültéri egység éjszakai működése során azáltal, hogy eltávolít egy áthidalót a kültéri egységből. (Több kültéri egység csak hűtési üzemmódban).
-
Ventilátor fogaskerekek (3 sebességes + automatikus)
Lehetővé teszik a kiválasztást a megadott számú ventilátorsebességig.
-
Szárítási program
Lehetővé teszi a páratartalom csökkentését a szobahőmérséklet változása nélkül.
-
Légszűrő
Eltávolítja a porszemcséket a levegőből, ezáltal biztosítva a tiszta levegő folyamatos ellátását.
-
Heti programozó (opcionális)
Beállítható úgy, hogy bármikor, naponta vagy hetente bekapcsolja a fűtést vagy a hűtést.
-
Vezetékes távirányító (opcionális)
Kapcsolja be, ki és be a légkondicionálót.
-
Központi vezérlés (opcionális)
Kapcsoljon be és ki több légkondicionálót, és állítsa be egy központi pontról.
-
Automatikus újraindítás
Áramkimaradás után a készülék automatikusan elindul az eredeti beállításokkal.
-
Öndiagnózis
Leegyszerűsíti a karbantartást a rendszerhibák vagy működési rendellenességek jelzésével.
Daikin vízelvezető szivattyú készlet (Standard)
Megkönnyíti a kondenzátum elvezetését a beltéri egységből.
-
Dupla/tripla/négyszeres meghajtású alkalmazások
Egy kültéri egységhez 2, 3 vagy 4 beltéri egység csatlakoztatható, még akkor is, ha eltérő kapacitással rendelkeznek. Minden beltéri egység ugyanabban a hűtési vagy fűtési üzemmódban működik, egyetlen távirányítóval működtetve.
-
Többmodelles alkalmazások
Egy kültéri egységhez legfeljebb 5 beltéri egység csatlakoztatható, még akkor is, ha eltérő kapacitással rendelkeznek. Minden beltéri egység külön-külön működtethető ugyanabban a fűtési vagy hűtési üzemmódban.
VRV lakossági alkalmazásokhoz
Egyetlen kültéri egységhez legfeljebb 9 beltéri egység csatlakoztatható (akár különböző kapacitással és akár 71-es osztályig is). Minden beltéri egység külön-külön ugyanúgy működtethető.

| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 45000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 45721 BTU |
| Fűtési kapacitás | 52886 BTU |
| Hűtési kapacitás | 13,4 kW |
| Fűtési kapacitás | 15,4 kW |
| LÁTNOK | 5.81 |
| CÉLJA | 3.85 |
| Energiaosztályú hűtés | A+ |
| Energiaosztályú fűtés | A |
| Éves hűtési áramfogyasztás | 1384 kW/év |
| Éves fűtési áramfogyasztás | 2836 kW/év |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 400 V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Belső egységkód | FBA140A |
| Egységtípus | CSATORNA |
| Funkciók | Öntisztulás, öndiagnózis, párátlanítás, fűtés, hűtés, szellőztetés |
| Távoli | NEM |
| Hűtő levegő áramlás | 23,5 / 29,0 / 34,0 m³/perc |
| Fűtési levegő áramlás | 23,5 / 29,0 / 34,0 m³/perc |
| Hűtési zajszint | 27/37 dB |
| Szerelési felület | Álmennyezet |
| Belső egység hossza | 1400 mm |
| Belső hajtásszélesség | 800 mm |
| Belső egység magassága | 245 mm |
| Súly | 45 kg |
| KÜLSŐ EGYSÉG | |
| Külső meghajtó kódja | RZASG140My1 |
| Kompresszor típusa | Inverter |
| Kompresszor technológia | Hinta |
| Hűtőközeg | R-32 |
| Maximális csőhossz | 50 m |
| Maximális szintkülönbség | 30 m |
| Külső meghajtó hossza | 940 mm |
| Külső hajtásszélesség | 320 mm |
| Külső egység magassága | 990 mm |
| Súly | 78 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Fedett felület | 130-140 m² |
| Minimális külső hőmérséklet hűtéssel üzemel | -15°C |
| Maximális külső hőmérséklet hűtés mellett | +46°C |
| Minimális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | -15°C |
| Maximális külső hőmérséklet fűtéssel üzemel | +15,5°C |
| Folyékony csatlakozó cső | 9,52 mm (3/8") |
| Gáz csatlakozó cső | 15,88 mm (5/8 hüvelyk) |
| Kondenzvíz csatlakozó cső | 32 mm |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 HÓNAP |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria








