Wilo-VeroTwin-DP-E
Ajánlott szolgáltatás

Wilo-Live támogatás

Projekt támogatás
.png)
Üzembe
Az Ön előnyei
- • Energiatakarékosság az integrált elektronikus tápellátás-adaptációnak köszönhetően
- • Opcionális interfészek a buszkommunikációhoz kapcsoló RU modulokkal
- • Egyszerű kezelés a zöld gomb technológiának és a kijelzőnek köszönhetően
- • Két rotorral rendelkező szivattyúk integrált vezérlése
- • Integrált Total Engine Protection (KLF) elektronikus elsütőrendszerrel
A modellsorozat leírása
Wilo-VeroTwin DP-E

Konstruktív típus
Száraz járókerék-szivattyú, elektronikusan állított, inline típusú, karimás csatlakozással és automatikus teljesítménybeállítással
Használ
Hő szivattyúzására (VDI 2035 szerint), hidegvíz és víz-glikol keverékek csiszolóanyagok nélkül, fűtő-, hidegvíz- és hűtőrendszerekben
Berendezés/üzemeltetés
Üzemmódok
- • Δp-c az állandó nyomáskülönbségért
- • Δp-v változó nyomáskülönbséghez
- • PID szabályozás
- • Sebességszabályozás külső jellel (n = állandó)
Kézi működtetés
- • Zöld gomb és kijelző
Manuális funkciók
- • A nyomáskülönbséghez szükséges érték beállítása
- • Sebességbeállítás (kézi beállítás)
- • Üzemmód beállítása
- • ON/OFF szivattyú beállítás
- • Az összes működési paraméter konfigurálása
- • Hiba érvényesítése
Külső vezérlési funkciók
- • "Prioritás letiltva" parancsbevitel
- • "Külső szivattyúk váltakozása" vezérlőbemenet (csak kétrotoros üzemmódban aktív)
- • Analóg bemenet 0–10 V, 0–20 mA a kézi vezetési módhoz (DDC) és a távoli névleges beállításhoz
- • 2–10 V, 4–20 mA analóg bemenet kézi vezetési módhoz (DDC) és távoli névleges beállításhoz
- • 0–10 V analóg bemenet a nyomásérzékelő effektív értékjeléhez
- • Analóg bemenet 2–10 V, 0–20 mA, 4–20 mA a nyomásérzékelő effektív értékjeléhez
Jelzési és megjelenítési funkciók
- • Munkahelyi biztonságra és egészségvédelemre vonatkozó kollektív veszélyfigyelmeztetés
- • Általános SBM üzemi jelzés
Adatcsere
- • Infravörös interfész vezeték nélküli adatcseréhez IR/IR-Stick monitorral
- • Wilo IF modul aljzat (Modbus, BACnet, CAN, PLR, LON) az épületautomatizáláshoz való csatlakozáshoz
Biztonsági funkciók
- • Teljes motorvédelem beépített elektronikus indítórendszerrel
- • Hozzáférés blokkolása
Két járókerékkel rendelkező szivattyúk kezelése (szivattyú két járókerékkel vagy két szivattyú egy járókerékkel)
- • Fő / biztonsági mentési mód (automatikus váltással)
- • Fő / tartalék üzemmód szivattyúcserével 24 óra elteltével
- • Párhuzamos működés
- • Párhuzamos működés (hatékonyság optimalizálás bázis/csúcs üzemnél)
Azonosító kód
példa |
DP-E 40/160-4/2-R1 |
DP-E |
Elektronikusan állítható kétrotoros soros szivattyú |
40 |
A csatlakozás névleges átmérője DN |
160 |
Névleges rotorátmérő |
4 |
Névleges motorteljesítmény P2 kW-ban |
2 |
Pólusok száma |
R1 |
Érzékelő nélküli változat |
Műszaki adatok
- • Megengedett hőmérséklet-tartomány: -20 °C és +120 °C között
- •tápegység
-
- • 3~440 V ±10%, 50/60 Hz
- • 3~400 V ±10%, 50/60 Hz
- • 3~380 V -5 % +10 %, 50/60 Hz
Az elektromágneses összeférhetőségnek való megfelelés további intézkedések nélkül:
-
- • Zavarok előállítása a lakókörnyezetben az EN 61800-3:2018 szerint
- • Ellenállás az ipari környezet zavaraival szemben az EN 61800-3:2018 szerint
- • IP55 védettség
- • Névleges átmérő DN 32 és DN 80 között
- • Max. 10 bar üzemi nyomás (speciális modell: 16 bar)
Anyagok
- • Szivattyúház és közbenső rész: EN-GJL-250
- • Hidraulikus rotor: PPO-GF30
- • Tengely: 1.4021
- • Mechanikus tömítés: AQEGG; egyéb mechanikus tömítések kérésre
Konstruktív típus
Kétrotoros, alacsony nyomású, egyfokozatú, inline konstrukciós szivattyú
- • Kapcsolófedél
- • Mechanikus tömítés
- • Karimás csatlakozás
- • Motor beépített elektronikus fordulatszám-szabályozással
A kézbesítés tartalma
- •pumpa
- • Telepítési és használati utasítások
| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK | |
| Termelő | WILO |
| JELLEMZŐK | |
| Hatalom | 4 kW |
| Hosszúság | 528 mm |
| Magasság | 433 mm |
| Súly | 104,9 kg |
| Szélesség | 500 mm |
| táplálás | 3 ~ 400 V, 50/60 Hz |
| Temperatura minimumok admisa | -20°C |
| Temperatura maxim admisa | +120°C |
| Grad de protection | IP55 |
| Karimatávolság | 500 mm |
| Névleges átmérő | 50 |
| Energiahatékonysági mutató | IE 4 |
| Magatartási megállapodás | KARIMA |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Szivattyú típusa | Recirkulációs szivattyú |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 HÓNAP |
| DÁTUM HIDRAULICE | |
| Kisütési csatlakozás | DN 50 |
| Legnagyobb üzemi nyomás PN | 10 rúd |
| Max. szivattyúzási magasság | 26 négyzetméter |
| ANYAG | |
| Szivattyúház | Szürke öntöttvas |
| TELEPÍTÉSI MÉRETEK | |
| Szívócső csatlakozás | DN 50 |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Curent névleges max. | 11,6 A |
| Terhelés max. Q | 75 m³/h |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria






