Descriere produs
Extensie cu 3 zone
Honeywell HCS80

Honeywell HCS80 este o extensie folosita in cazul sistemelor de incalzire prin pardoseala, impreuna cu controllerul wireless Honeywell HCC80.
In aceasta circumstanta, este permisa gestionarea a numai 5 zone (sau camere) dintr-o locuinta.
Daca utilizatorul doreste extinderea cu inca 3 zone, atunci este necesara achizitionarea acestei extensii.

Honeywell HCS80 este o extensie folosita in cazul sistemelor de incalzire prin pardoseala, impreuna cu controllerul wireless Honeywell HCC80.
In aceasta circumstanta, este permisa gestionarea a numai 5 zone (sau camere) dintr-o locuinta.
Daca utilizatorul doreste extinderea cu inca 3 zone, atunci este necesara achizitionarea acestei extensii.
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | - |
| Hosszúság | 152 mm |
| Magasság | 252 mm |
| Szélesség | 59,6 mm |
| Szín | Zöld |
| táplálás | - |
| Termosztát tippek | - |
| Termosztát modell | - |
| A programminimumok hőmérséklete | - |
| Programozható maximális hőmérséklet | - |
| Beállítási érzékenység | - |
| Márka kompatibilis | Honeywell |
| GARANCIA | |
| Garancia | 60 hónap |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Ház anyaga | - |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





