Descriere produs
Suport de perete ATF600 pentru Honeywell EvoHome

Suportul de perete ATF600 are alimentare si montaj in doza.
Pachetul ATF600 contine o placa de montare pe perete si o sursa de alimentare special concepute pentru termostatul WiFi Honeywell EvoHome.
Acesta ofera facilitatea de a fixa pe perete si incarca controllerul EvoHome.
Are un aspect placut, cu finisaj lucios, design subtire si simplu, ceea ce il face usor de pozitionat.

Suportul de perete ATF600 are alimentare si montaj in doza.
Pachetul ATF600 contine o placa de montare pe perete si o sursa de alimentare special concepute pentru termostatul WiFi Honeywell EvoHome.
Acesta ofera facilitatea de a fixa pe perete si incarca controllerul EvoHome.
Are un aspect placut, cu finisaj lucios, design subtire si simplu, ceea ce il face usor de pozitionat.
| JELLEMZŐK | |
| Elektromos védelmi osztály | - |
| Hosszúság | 152 mm |
| Magasság | 252 mm |
| Szélesség | 59,6 mm |
| Szín | fehér |
| táplálás | - |
| Termosztát tippek | Automatizálási telepítések |
| Termosztát modell | - |
| A programminimumok hőmérséklete | - |
| Programozható maximális hőmérséklet | - |
| Beállítási érzékenység | - |
| Márka kompatibilis | Honeywell |
| GARANCIA | |
| Garancia | 60 hónap |
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Ház anyaga | - |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria





