42QSS Ductable Inverter XPower egyfázisú (R32)

Kompakt és rugalmas, ideális választás új építésű vagy felújított épületekhez. Vékony kialakítás és alacsony magasság, alacsony tetőre szerelhető.
BTU/óra
12000, 18000, 24000, 30000, 36000, 42000
Hűtés energiacímkével
A++
Energiacímke (fűtés / fűtés) hřev)
A+++, A++
Hűtési kapacitás
3,50 kW, 5,30 kW, 7,05 kW, 8,80 kW, 10,50 kW, 12,40 kW
Jellemzők
Megnövekedett külső statikus nyomás
Az optimalizált légtekercs kialakítás magasabb külső statikus nyomást biztosít.
Saját mód
A készülék megjegyzi a kívánt üzemmódot és hőmérsékletet, így egy gombnyomásra azonnal kiválaszthatja a kiválasztott üzemmódot.
Turbó üzemmód
Gyorsan és hatékonyan eléri a kívánt hőmérsékletet
A külső statikus nyomás automatikus beállítása
Az automatikus légáramlás-szabályozással az egység a ventilátor sebességét alacsonyabb vagy magasabb görbére állíthatja, hogy az ellenállástól függően csökkentse vagy növelje a légáramlást.
Hűtőközeg-szivárgás-érzékelő rendszer
Hűtőközeg-szivárgás esetén az egység észleli a szivárgást és leáll, és a beltéri egység tartóján hibakóddal értesíti a felhasználót.
Alvó mód
Energiát takarít meg és javítja a környezeti feltételeket éjszaka a kényelmes alvás érdekében. Az éjszaka folyamán kompenzáció történik a beltéri és a kültéri hőmérséklet között, hogy megfelelő feltételeket teremtsen a kényelmes alváshoz.
Levegő bemeneti dióda
Az egység hátsó és alsó légbeömlőt kínál a rugalmasabb telepítés érdekében.
3D DC inverter
A beltéri egység DC inverteres ventilátormotorral van felszerelve. A kültéri egység DC inverteres kompresszorral és ventilátormotorral is fel van szerelve. A 3 DC inverteres motorral az egység maximális teljesítményt és energiahatékonyságot ér el.
Automatikus leolvasztás
Ez a funkció megvédi a kültéri egységet és az elpárologtatót a jégképződéstől, párátlanító hatása pedig rendkívül alacsony környezeti hőmérsékleten is hatékony.
Friss levegő bevezetése
A frisslevegő-csatornába szellőzőmotort lehet beépíteni, a szellőző csatlakozóhoz csatlakoztatni, és a belső ventilátorral együtt működtetni a friss levegő mennyiségének növelése érdekében.
Párátlanítás
Ebben az üzemmódban a levegő párátlanítása élvez elsőbbséget. A párátlanítás érdekében az egység alacsony ventilátor- és alacsony kompresszor-fordulatszámon működik.
Megvilágított távirányító képernyő
A távirányító hátulról megvilágított LCD képernyővel rendelkezik a könnyű leolvasás érdekében.
Vezetékes vezérlő
A készülék kábeles vezérléssel rendelkezik.
Feszültségingadozás elleni védelem (168-264V)
Az egység zökkenőmentesen tud működni 168 és 264 V közötti feszültséggel. Ily módon megvédi magát az esetleges feszültségingadozásoktól ezeken a határokon belül.
3D levegőelosztás
A függőleges és vízszintes áramlási funkció kombinációja biztosítja a levegő egyenletes eloszlását a térben, fenntartva a kívánt optimális hőmérsékletet.
jegyzet
A gyártó fenntartja a jogot, hogy előzetes értesítés nélkül megváltoztassa a termék jellemzőit, tételeit és képeit.
| JELLEMZŐK | |
| Általános kapacitás | 18000 BTU |
| Hűtési kapacitás | 5,30 (2,55-5,69) kW |
| Fűtési kapacitás | 5,86 (2,20-6,15) kW |
| BECSÜLET | 3.25 |
| LÁTNOK | 6.1 |
| ZSARU | 3.71 |
| CÉLJA | 4.0 |
| Energiaosztályú hűtés | A++ |
| Energiaosztályú fűtés | A+ |
| Éves hűtési áramfogyasztás | 304/1512/1464 kW/év |
| táplálás | fázis |
| Tápfeszültség | 230V AC |
| BELSŐ EGYSÉG | |
| Belső egységkód | 42QSS018R8S |
| Egységtípus | CSATORNA |
| Funkciók | Öntisztulás, öndiagnosztika, párátlanítás, fűtés, hűtés, szellőztetés |
| Távoli | NEM |
| Hűtő levegő áramlás | 2000 m³/perc |
| Fűtési levegő áramlás | 2000 m³/perc |
| Hűtési zajszint | 33/45 dB |
| Szerelési felület | Álmennyezet |
| Belső egység hossza | 880 mm |
| Belső hajtásszélesség | 670 mm |
| Belső egység magassága | 210 mm |
| Súly | 29 kg |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Fedett felület | 40-50 m² |
| GARANCIA | |
| Garancia | 36 HÓNAP |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Hungary


ARTBuilding Bulgaria
















.jpg)





